Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a megoldás egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy kapcsolatban, ha a pasinak nincs autója és jogsija sem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, közel 30 éve vezetek. Összejöttem egy férfival akivel utazgatunk. Természetesen az én kocsimmal.

Ez eddig nem is zavar, viszont fél éve így mennek a dolgok, és pár hónapja kezdett ez zavarni hogy mindig én viszem.

Nincs ebben semmi különös, az előző pasimnak sem volt kocsija, de vele nem is terveztem hosszú távra.

Ebbe a pasiba viszont kezdek beleszeretni. Nem került még szóba a dolog, de nem bánnám ha változtatna ezen a hiányosságon, végtére is nem olyan nagy ügy letenni egy jogsit és venni egy autót.

De nem akarom ennyire leosztani neki a lapokat mert kb nem sok közöm van hogy mit tesz az életével.

Nem vagyunk fiatalok, 40-50 közöttiek vagyunk korban, érthető hogy nem 3 bőröndöt szeretnék húzkodni az állomásokon, tehát a "lehet menni vonattal, busszal, taxival.. stb" nem opció, nem vagyunk tinik.

Hosszú távon viszont ez zavarni fog engem, de szerelem miatt nem dobnék el egy kapcsolatot egy ilyen kis apróság miatt.

Kérdés, hogyan hozzam ezt elő neki?



2021. aug. 20. 07:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyesmi kérdéseket( jogsi,auto hiánya) mindig nők teszik fel,miért van ez? :)
2021. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11# A pasi nem teheti fel ezt a kérdést, hiszen nekem ezek megvannak. 😆

És igen, nem egy párosról tudok, hogy időközben úgy alakult a kapcsolat, ahol a pasi vette rá az asszonyt hogy tegyen jogsit, legyen 2 autó a családban, mert akkor éppen úgy hozta az élet hogy szükség volt rá.


Aki meg arra lyukad ki, hogy anyagias lennék, hát a pasik pont akik anyagiasak, mert kb sehova nem mentünk volna, ha nem viszem sehova, kvázi ki sem alakult volna köztünk kapcsolat.

A kérdés továbbra is az, hogy aki pl ilyen helyzetbe van, (nem huszonévesekre gondolok) inkább 40-50 es korosztályra, hogy lehet ilyen korban ezen változtatni? Mondjuk beiratkozni, letenni és venni autót? Vagy hagyjam a fenébe ezt a kapcsolatot mert ez túl nagy ellentét?

2021. aug. 20. 11:47
 13/31 A kérdező kommentje:

8# De igen, 2 autóval mennénk, egyszer az övével, másszor az enyémmel. Ha van autód, vezetsz, akkor tudhatnád hogy milyen fárasztó leutazni 500 km t odavissza, miközben a párod alszik mert neki ebben semmi része. És az én kocsim az én pénzem, felelősségem, károm ha baleset ér, nem az ő terhe mindez.

Teljesen természetesnek tartom hogy egy pasi igenis vegye ki a részét ebből ha velem hosszú távra tervez.

Nagyon szeretem őt, minden stimmelni látszik köztünk, de ezt szeretném vele valahogy tisztázni hogy hajlandó e rá, hogy beiratkozzon és vizsgázzon.

Megjegyzem nem csak magamért, lehet hogy már rég nem leszünk együtt de hálás lehet nekem hogy felnyitottam a szemét ennek fontosságára.

És említettem, nem érdekel az egész ha csak szabadidő partnernek tekinteném őt, de vele el tudnám képzelni hosszú távú komoly kapcsolatot.

2021. aug. 20. 11:55
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg így ne képzeld el, mert örök tüske lesz benned, tapasztaltam.
2021. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%

12.


Az én barátnőmnek nincs jogsija sose zavart (nekem van). Majd ha akarja lerakja, az ő dolga.

2021. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15# Majd ha lesz 3 gyereketek majd zavarni fog.

Ahogy előjön napközben hogy " Joska, gyere haza vinni kell a gyerekeket orvoshoz, védőnőhöz, évnyitóra, évzáróra, mamáékhoz, ügyeletre most azonnal." hidd el, akkor majd zavarni fog hogy téged rángat haza munkából, és a kicsiket se hagyhatja otthon amig el bkv zik a heimbe.

2021. aug. 20. 12:28
 17/31 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom hogy 40 és 50 között pont három gyermeket tervezel még kedves kérdező.
2021. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

16.


Van gyerek, igaz csak kettő. :)

2021. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

17# Köszönöm szépen, nekem már megvan, 4 gyerekem, már kirepült fele, nem volt egyszerű, de mi vállaltuk, és beláttam egy gyerek után hogy nem rángathatom haza apát hogy vigyen minket ide oda ahova kell, így lett jogsim és vezettem, apa addig motorral járt dolgozni.

Hétvégén ő vitt minket ő vezetett.

2021. aug. 20. 12:37
 20/31 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként nem egy, nem két családot ismerek személyesen, ahol kettő vagy három gyerek van és nemhogy autójuk, de jogsijuk se volt soha. És mégis felnőtt az összes gyerek érdekes módon.
2021. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!