Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok vevők a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok vevők a Facebook ismerkedésre,akik kiírják a kapcsolati státusznak,hogy "egyedülálló"?

Figyelt kérdés

Több lánynál is láttam hogy beállították a kapcsolati státusznak,hogy egyedülálló.

Vajon ezek a lányok vevőek lennének arra hogy egy pasi kulturáltan írna nekik a Facebook-on ismerkedési szándékkal?



2021. aug. 13. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem amikor ezt kitettem egyszer-kétszer, akkor tényleg volt korreláció, nyitott voltam (vagyok) az ismerkedésre, és most sem utasítanám el, ha egy normális, szimpatikus fiú ott rám írna.


De rendszerint a magányos 40 éves alakok találnltak be, és így, hogy már nincs kint a státuszom, legalább kevésbé.


Off:

A facebook (meg egyéb) társkeresőket nem szeretem, egyszerűen taszít a gondolat, hogy erre a célra kiválasztott képek, meg egy erre a célra kreált bemutatkozás alapján kellene élő, hús-vér emberekről eldöntenem, hogy érdekel-e kapcsolati szinten vagy nem. Nekem nagyon mű, semmi spontanitás nincs benne, amit pedig sajnálnék lespórolni.


Facebookon persze, szintén nem csak a valóság van, de mégis egy valósabb tükör az emberekről (ha nem 5 éve volt utoljára használva), mint egy társkeresős profil.

Az online világban pedig ez hasonlít szerintem a legjobban ahhoz, mint amikor élőben a buszon kezdesz beszélgetni a melletted ülővel, és lyukadtok ki egy kávézóban.:)

2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!