Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok vevők a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok vevők a Facebook ismerkedésre,akik kiírják a kapcsolati státusznak,hogy "egyedülálló"?

Figyelt kérdés

Több lánynál is láttam hogy beállították a kapcsolati státusznak,hogy egyedülálló.

Vajon ezek a lányok vevőek lennének arra hogy egy pasi kulturáltan írna nekik a Facebook-on ismerkedési szándékkal?



2021. aug. 13. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos. Szerintem ez nem feltétlenül jelenti azt. Pl én úgy állítottam, hogy ne legyen látható, hogy egyedülálló. De zavart, hogy többen írogattak folyton. Így láthatóvá tettem, hogy kapcsolatban. Pedig a mostani kapcsolatom nem az igazi, szívesen megismernék valakit, aki jobban passzol hozzám, de nem a facebook-on.
2021. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

"Pedig a mostani kapcsolatom nem az igazi, szívesen megismernék valakit, aki jobban passzol hozzám, de nem a facebook-on"

Az isten óvjon egy ilyen nőtől

2021. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, és az sem, hogy valóban egyedülálló. Tudod, aki ismerkedni akar online, az belép a Facebook ismerkedős appba vagy akárhova.

ne zaklass másokat.

2021. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még simán lekopathatnak, hogy egyedülállóként van megjelölve. Nem mindenki éli magát a facebookon, rakosgat fel képeket stb. Én is tudok olyan nőről akinek van párja, ráadásul a pasinál lakik, mégis a fecen egyedülálló.
2021. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

2#, ítélkezel, mikor azt sem tudod, mi a szitu. A párom nem akar tovább lépni, elköteleződni. Nekem meg nem megfelelő mégbévekig, jogy randizunk heti kétszer. Szóval hiába szeretem, ha ez a dolog hosszú távon nem vezet sehova, saját bevallása szerint sem. Szóval csak elvan velem épp. Nem megcsalni készülöm, de tudjuk mindketten, hogy ennek vége lesz nem túl sokára.


Kérdező, bocs az off-ért, de f.sz kivan már itt a sok élervezetésben profi gyökértől, aki egyből mindenkit leugat.

2021. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Pedig itt van akkor meg valaki, aki osztja a kettes velemenyet!


Ki a fos tart vissza attol, hogy a sajat bevallasod szerint is neked nem megfelelo kapcsolatodbol kilepj, osszeszedd magad mentalisan egyedul, majd ha ez megvan, akkor ismet belevesd magad a tarskesesbe?


Egeszen elkepesztoen aljas lelkivilagra utal, hogy te elvarod, ha valaki veled ismerkedik, akkor ettol a kis semmisegtol, hogy amugy kapcsolatban vagy, tekintsen el, mert te amugy egy jo ember vagy :D


Ez meg viccnek is rossz, es beszaras, hogy a kettes valaszolo le van pontozva :D

2021. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Es nagyon elterjedt az is, hogy parban levo fiataloknal ki van irva az egyedulallo statusz. Ezzel fejezik ki, mennyire leszarjak a Facebookot, mikozben azert nem biztos.
2021. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

"Nem megcsalni készülöm"

De igen, csak annyira gyenge alak vagy, hogy magadnak sem mered bevallani sem ezt, sem a kapcsolatfüggőségedet. Jobb neked a szar, langyos víz.


"de tudjuk mindketten, hogy ennek vége lesz nem túl sokára"

Csak te tudod

2021. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem raktam ki hogy kapcsolatba vagyok, mert exeim mondták hogy felesleges. Tehát az van kint hogy egyedülálló, és elég sokan írnak, de általában IQ nullák, elég zavaró tud lenni
2021. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, küldj neki egy üzenetet, hogy "Heló, ismi?" vagy "kapcsi?" Esetleg cizelláltan: "Hi, én ffi, 180/80, b haj, szem, sex?"

Biztos sikered lesz...

2021. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!