Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyedülálló vagyok "muszáj"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedülálló vagyok "muszáj" randizni az emberek szerint? Vagy miért csinálja ezt velem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Nincs kapcsolatom, már évek óta. A szakítás után, akartam újat, vágytam valakire. De most pont nem. Megtanultam boldognak lenni egyedül (is).


Most a barátnőm párja megismert valakit, aki velem egyidős és elmondás alapján kedves, rendes, humoros, stb. Először csak megemlítette, hogy van ez a fiú. Akkor poénnak fogtam fel. De aztán barátnőmmel együtt leszerveztek egy randit. NEM MONDTÁK HOGY MUSZÁJ MENNEM. De összehozták és rajtam áll, mert a fiú akarja.


Nincs barátom ez tény. De annyira mondják, hogy menjek el. De én egyértelműen nem akarok. Mondtam is nekik. De valamiért folyamatosan azt erőltetik, hogy egy próbát megér. De miért? Miért muszáj szingliként próbálkozni? Bűn az emberek szemében egyedül lenni? Ettől az állapottól menekülni kell? Vagy legalábbis próbálkozni? Teljesen úgy próbálnak beállítani, mintha nem lennék normális, mert nem akarok párt, "még megpróbálni sem". Baj van velem?


Férfiak gyakran próbálkoznak nálam, de nem vagyok olyan, aki próbálkozik össze-vissza. A tartós kapcsolatokat szeretem inkább.


Igazuk van? Nem vagyok normális, amiért ki akarom ezt most hagyni? Miérz csinálnak úgy, mintha ez lenne az utolsó esélyem egy kapcsolatra? Miért ennyire erőszakosak?


2021. jún. 20. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Inkább valószínűleg maguknak akarják barátként, és ha veled összeállna, az pont ideális lenne nekik. Szóval úgy érezem az alapján amit leírtál, hogy ez inkább róluk szól, mint rólad.

Nyilván nem kell belemenni, ha nem akarod. Sőt. Ha nem akarod, akkor nem akarod. Az egyedüllétnek is megvan a szépsége, vannak olyan időszakok az életben, amikor az embernek pont erre van szüksége, teljesen normális dolog.

2021. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez tapintatlanság.

Ugyanakkor ki tudja, lehet, hogy fontos kapcsolatra teszel szert.

Szerintem építsd le őket, szálljanak le rólad. Majd te felveszed a fiúval a kapcsolatot és találkozol vele, ha akarsz.

2021. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem muszáj, és minden jogod megvan nemet mondani. A barátnőd aggódik érted, és olyan szempontból igaza van, hogy ha minél tovább vagy egyedül, berendezkedsz szingli életmódra, az hosszú távon nagyon zárkózottá tehet, ami már így is meglátszik.
2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy te boldognak érzed magad, de lerí rólad hogy szomorú vagy mert egyedül maradtál.
2021. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?😕
2021. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, nem gondolnám, hogy itt a vége 😀


(Nem szomorú vagyok, hanem kibuktattak ezzel az erőltetett randival.)

2021. jún. 21. 00:07
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A te eleted, a te dontesed. A boldogsagodat ugy eled meg, ahogy akarod, ha kell szinglikent. Aminek persze lehetnek kovetkezmenyei. Nemelyikre legyintesz, mas kovetkezmenyeket felvallalsz. Aztan ahogy telik az ido, megvaltozik az eleted is, es hirtelen fontos lesz, amit korabban nem gondoltal annak. Akkor pedig nem lesz eppen jo erzes visszanezni a korabbi onmagadra. Az elet rovid, gyorsan elszalad melletted. Nem azok szoktak boldogan elni, akik onkent lemondanak a lehetosegekrol, hanem azok, akik megragadjak. Aktiv legyel ne passziv.
2021. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Fú, mert az emberekben benne van egy illúzió, ha valakihez tartozol, akkor vagy értékes, mert kellesz neki. Ez egy óriási tévhit. Nézd meg a párkapcsolatok milyenségét, állítom, hogy 10 kapcsolatból 6-7 irtó gáz, 2-3 elviselhető és max 1-2, ami tökéletes. Valamiért ezt sugallja a társadalom, hogy mindenképp kell legyen mindig valakid, mert nem normális, hogyha egyedül vagy húszas, főleg harmincas éveidben. Abba bele sem gondolnak, hogy te nem vagy társ és kapcsoaltfuggo, mert megfontolt vagy, igényes, gondolkodó ember, aki nem éri be bárkivel, hanem lélekben, gondolkodásban, értékrendben stb. hozzád hasonló embert szeretnél magad mellett. Rám UFOkent néznek néha, hogy 33 éves férfiként nincs feleségem, gyerekem. Mintha emiatt megvető pillantásokkal kellene nézni rám, biztosan gáz a személyiségem, mert a küllemem nagyon is rendben van. Egyszerűen csak nem akarok akármilyen nőt, mert 95%-uk idegesítő számomra, fejvesztve menekülök tőlük. Nagyon kevés olyan nő van, aki értelmes, érzelmileg sem defektes vagy az a defekt abszolút szerethető, toleralhato. Aki érdekel, az már komoly kapcsolatban van évek óta, vagy akár házas. Most akkor kezdjek szétbarmolni egy kapcsolatot, házasságot, mert önös érdekei úgy kívánnák? Nem. Bár van, akik simán megteszik. Engem nem így neveltek. Egyébként meg az az ember, aki nem tud egyedül ellenni magában, egy társ mellett is szenvedni fog, csak idő kérdése. Mert a legtöbb ember nem egyenrangú partnert keres a másikban, hanem közönséget a saját hibái, szenvedései, nyűgjei kiadásához. 3eF
2021. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lerí rólad, hogy szomorú vagy"

...

Öcsém, jártam már pár pszichológusnál, de amit itt leművelnek, hogy pár sor alapján belelátnak mindent a dolgokba, az kész.

2021. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Addig rendben van, hogy megemlítik neked, hogy van egy szimpatikus személy, aki szingli, aztán majd te eldöntöd, hogy akarsz-e vele találkozni vagy nem. Pl megmutatják neked fb-on és ott már rá tudsz írni, ha úgy érzed, de nekik onnantól semmi közük az ügyhöz.


Az viszont rettentő gáz, hogy leszerveznek egy randit is. Ezzel átléptek egy határt, és ez bunkóság.


Amúgy teljesen normális, hogy egyedül akarsz lenni.

2021. jún. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!