Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállók, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ti milyen gyakran szoktatok randizni?

Figyelt kérdés

Csak aféle kellemes időtöltésként is randiztok, vagy csak ha komoly kapcsolatra is érdekel az illető?

Kort, nemet írhattok.


2018. okt. 4. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Szökőévente. Ma randiztam pont több év kihagyás után. Maga a randi jó volt, temaztunk ezerrel, porogtunk, de nem tudni osszejovunk-e, mert a lány még szerintem érzelmileg az előző kapcsolatában rostokol. Vasárnap ismétlés. Szeretkezni akarok vele ekkor.
2018. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen ezt is meg akartam kérdezni hogy komolyabb érzelmek nélkül is le szoktatok-e feküdni a randi partnerekkel. Köszi a válasz!
2018. okt. 4. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, eddig csak kapcsolatban szerelmeskedtem a barátnőimmel. Nézd, évek óta nincs senkim, de még csak szex sem. Ma jól éreztük magunkat együtt, a lány hozta fel a vasárnapi filmezést. Be fogok próbálkozni nála, mert hiányzik a szex és ettől még nem fogom komolytalannak gondolni utána sem. Le akarok feküdni vele és le is fogok.
2018. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jól van azért meg ne eroszakold :D

Mondjuk ha ő hozta fel a filmezest, biztos nem kell félteni. Sok sikert :D

Nem kell magyarázkodni gyebkent, szerintem sokan le szoktak feküdni egy-egy randi partnerrel ha szimpatikus és ha hiányzik a szex, én is.

2018. okt. 4. 23:43
 5/17 anonim ***** válasza:

Havi 2-3 szokott lenni.

23/F


utolsó, bátor vagy! sok sikert!

2018. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak, ha ő is akarja majd, és miért ne akarná? 😀 Nagyon szétküldöm vele az ágyat. Amúgy nem voltam ennek sosem híve, ezért is maradt ki annyi jó élmény. De változtatok ezen, ideje férfinak lenni. 😀 Téged is felhúználak.
2018. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen attól leszel férfi, és köszi de most inkább kihagynálak :D

De a lánnyal sok sikert mondjuk úgy tűnik csak d.gásra van a randi, de akkor is

2018. okt. 4. 23:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Komoly kapcsolatot akarok. Köszi.
2018. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kéthavonta 1-2 randi. Csak akkor randizok, ha látok benne fantáziát, de ha valamiért mégse jön be, nincs több randi. Nem szeretem pocsékolni az energiáimat egy olyan személyre, akitől nem akarok semmit.


27N

2018. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Havi 2-3. Alapvetően komoly kapcsolatot keresek, de ha csak elég érdekesnek, de komoly kapcsolatra alkalmatlannak tűnik a személy, egy italt akkor is megiszok vele, sosem lehet tudni. 27/N.
2018. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!