Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállók, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ti milyen gyakran szoktatok randizni?

Figyelt kérdés

Csak aféle kellemes időtöltésként is randiztok, vagy csak ha komoly kapcsolatra is érdekel az illető?

Kort, nemet írhattok.


2018. okt. 4. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én soha nem ismerkedtem társkeresési céllal, sose volt bennem az a vágy, hogy legyen mellettem valaki, nagyon szerettem egyedül lenni akár évekig is. Az ilyen érzések mindig csak akkor jöttek elő nálam, amikor megismertem egy konkrét személyt, aki ezt előhozta bennem, addig nem. Ezer sokkal jobb időtöltést tudok a randizgatásnál, sokkal jobban szeretek "tét" nélkül ismerkedni.
2018. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hmm, számoljunk csak... 3 éve vagyok egyedülálló, az alatt volt.. áhá, nulla! Próbálkozgattam, de nagyon nem ment, így egy ideje már teljesen feladtam. Komoly kapcsolat érdekelne csak, és nem kapkodnék el semmit, nem a testiség az első.


27/F

2018. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én soha, nincs értelme.
2018. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem randizom.

29F

2018. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Akik soha, ti nem is akartok egyáltalán párt se? Magányos farkas típus vagyok, nem hiányzik az eletetekbol egy társ?

Erőltetett mosoly, na megvolt a lepedőszaggatás? :D

2018. okt. 7. 22:54
 16/17 anonim ***** válasza:

"Akik soha, ti nem is akartok egyáltalán párt se?"

De igen, de csak és kizárólag akkor, amikor az erre megfelelő emberrel találkozom, addig pedig sokkal jobb egyedül. Ezt a találkozót pedig nem vagyok hajlandó erőltetve keresni, így is sok embert ismerek meg általában, semmi szükségem rá. Egyébként pedig mindig jülesett pár év szünet két kapcsolatom között. A mostani kapcsolatom tényleg hozzáad annyit az életemhez, hogy jobb így az életem, mint egyedül, de ez az első ilyen, az összes előző teher volt már rövid idő után is, szerelem ide vagy oda.

2018. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Soha nem akarok egyetlen párt se, ez így van.

Szívtam vele 10+ évig, és semmi mást nem hozott, mint bajt és szenvedést. Nem vagyok a magam ellensége, ha nem túl nagy probléma. Van annak a sok időnek és energiának máshol is helye, semmi értelme elpisálni olyan fölösleges és antiprofit dologra, mint a nők után kujtorgás.

2018. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!