Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy 22 éves egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

2 éves kisfia van, az elôzô kapcsolata azért ment tönkre, mert a gyereke apja megcsalta.

Ketten élnek a fiával, dolgozik, eltartja magát,és a gyerekét, igaz a lakást amiben él örökölte, nem egyedül dolgozott meg érte.


2018. máj. 18. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Miért más döntsön helyetted? Miért érdekel más véleménye ezzel kapcsolatban? Ebben egyedül csak te tudsz dönteni, hogy mennyire akarod más gyerekét is nevelni és a későbbiekben nyilván majd a sajátotokat.

És miért lényeg a lakásos dolog, amit ide írtál? Nem mindegy, hogy most örökölte-e vagy sem?


Azonban mivel feltetted a kérdést, kétségeid vannak. Úgyhogy inkább hagyd a fenébe az egészet, majd talál ez a nő tőled sokkal jobbat.

2018. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

én nem randiznék vele, mert zavarna a múltja.....a gyerek apja pedig mindig jelen lesz az életükben, hiszen a gyereke akármi is történjék! - iskolai ballagás...stb -


1% hogy teljesen eltűnik az életükből, de akkor meg ott a probléma a gyerek maga.......másé......hát nekem ez nem kellene.....aki eltudja ezt viselni hajrá, de én nagy ívből kerültem mindig is az egyedülálló anyukákat és ezért vettem feleségül egy olyan nőt akinek nincs volt férje, nincs gyerek....jó érzés hogy én vagyok az első házastárs és a gyerek - jó esetben :-) - apja :-)

2018. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A lakasosat csak azert irtam ki, mert bennem felmerult a kerdes, hogy hogyan tart fent egyedul egy lakast ugy, hogy egyedul maradt a fiaval, es hat igy, hogy csak rezsit fizet. Azt meg, hogy miert szakitott a volt parjaval azert irtam le, hogy nehogy az legyen, hogy csak felcs.nalta valaki a buliban.


Nemreg koltozott ide a lepcsohazunkba, es eleinte azt hittem, hogy a kisoccset babysitteli.


Azert vannak ketelyeim, mert nem voltam meg ilyen helyzetben. Holnap megyunk eloszor randizni, csak tapasztalatokra voltam kivancsi, hogy ennek mi lehet a hatulutoje, miert lehet esetleg pozotovum stb.

2018. máj. 18. 13:09
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Sokan ítélkeznek mások felett ismeretlenül. Ezt hallgathatod majd itt is, írásban. A lényeg viszont az, hogy te milyennek találod, tetszik-e, és el tudod-e képzelni vele a jövődet. Ezen gondolkodj és ne szidasd itt vadidegenekkel, mert annak semmi értelme.
2018. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Igen, de komoly kapcsolatra nem kellene.


Egyrészt rendkívül buta nő lehet, ha gyereket szült egy megbízhatatlan embernek (léci, ne gyertek azzal a kamu szöveggel, hogy "nem tudta, hogy olyan", mert ez könnyen cáfolható). Másrészt nem fogom más gyerekét nevelni.


Dugnám egyszer, esetleg egy párszor, aztán ennyi.

2018. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nem valószínű.
2018. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem, és tudom, hogy le leszek pontozva, de valahol ostobaságnak tartom ezt.


Egy átlagos lány, 20 éves korára, nem tud Magyarországon önállóan összehozni egy olyan egzisztenciát, karriert, stbt, hogy komoly érdemi támasza legyen a gyereknek, annak igazán jó szülője legyen, ráadásul az apaképet is elég nehezen adja át egyedül. Lehet jönni azzal, hogy vidéken meg mindenhol mindenki már 50 éve is záporoztatta a gyerekeket magából, de továbbra se látom ennek semmi értelmét.


Én egy gyereknek szeretnék színvonalas, kényelmes életet nyújtani, amiben van lehetősége választani, nem belekényszerül egy életre szóló robotolásba. Es azt szeretném, ha a nő is így gondolkozna erről, egy ilyen lány pedig egyértelműen valamit nagyon félre kalkulált az életében.


Nem foglalkoznék vele, szerintem nem lenne semmilyen közös nézőpontunk.

2018. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Mégis miért tenném?
2018. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Randizni miért ne, de pótapuka nem lennék.
2018. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
"igaz a lakást amiben él örökölte, nem egyedül dolgozott meg érte." Ja, mert a 22, vagy akár 26-27 évesekre jellemző, hogy önállóan tudnak lakást venni....
2018. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!