Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem igaz, hogy a 35-40es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem igaz, hogy a 35-40es pasik közül csak az lehet egyedülálló, akinek van gyereke vagy selejtes?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már ezt. Pozitív tapasztalatok érdekelnének az ellenkezőjére vonatkozóan:)
2021. febr. 28. 07:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon ritka, akivel semmi gond nincs és éppen szingli. Mondjuk olyan 1000:1, hogy pont ilyet fogsz ki.

Egyre több a meddő férfi is, szóval növekszik az esélyed.

2021. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

95%-ban miért lenne más? Az női szemmel abszolút párnak, családapának való férfiak már bőven elkelnek max 25-28 éves korukig. Ha véletlenül véget ér a kapcsolatuk, akkor is utána újra könnyen és hamar elkelnek, ha el akarnak.


Miért lenne egyedül egy (párkapcsolati szemmel) normális 35-40 éves férfi? Az, hogy addig össze-vissza kefélt és akkor akar megállapodni, olyan nem nagyon létezik. Ha pedig addig egy nőnek sem kellett addig soha, az megint nem valami pozitívat jelent.

2021. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
1-2 Gondolom akkor azok a nők is selejtesek és normálatlanok, akik -mint a kérdező - már a 35-40-es pasik közt keresgélhetnek csak. Hiszen ha normális nők lennének, már fiatalabb korukban leakaszthattak volna maguknak egy gyereknemzésre alkalkmasabb, 25-28 éves hímet.
2021. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
3. Én a 2-es válaszoló vagyok és férfi, úgy írtam azt a választ. (Tehát a nőkéi mellett látom a saját nemem hibáit is.) Igen, nőben is az nyilván az az egészséges, ha még huszonévesen elkelsz és legalább átélsz egy 5-10-15 éves kapcsolatot, ami tizen- vagy huszonéves korodban kezdődött.
2021. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én 32 vagyok és éppen válok, na bumm. :)
2021. febr. 28. 07:32
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

#3: Pontosan! Az a normális, ha valakinek összejön a gyermekvállalásra legalkalmasabb korban egy gyermekvállalásra alkalmas kapcsolata. Mi ezen a meglepő?

Ez akkor is így működik (nagyjából), ha nem akar gyereket soha.

Aki 30 felett nem tud felmutatni legalább egy pár éves kapcsolatot, ott nemtől függetlenül gond van.

2021. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
6 ne beszélj félre, a kérdező nem azt mondta, hogy olyan csávót keres, aki 35-40 éves szűz, hanem aki ilyen idős és épp egyedülálló.
2021. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7. A kérdező a selejtest gondolom párkapcsolati szempontból értette, ami gondolom azt jelenti, hogy se nem szűz, se nem össze-vissza dugós playboy agglegény.
2021. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
#6nak igaza van. Szerintem akkor selejtes, ha nincs gyereke és még nem is volt 5 évesnél hosszabb kapcsolata... az ilyen lakjon tovább anyucinál.
2021. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos hogy selejtes.Lehet direkt csinálja,nem akar komoly kapcsolatot,elköteleződést,inkább váltogatja a csajokat.
2021. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!