Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem igaz, hogy a 35-40es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem igaz, hogy a 35-40es pasik közül csak az lehet egyedülálló, akinek van gyereke vagy selejtes?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már ezt. Pozitív tapasztalatok érdekelnének az ellenkezőjére vonatkozóan:)
2021. febr. 28. 07:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
10. Ezt írtam a 2-esben és a 8-asban. Az is selejtes a párkapcsolatot akaró nők szemében, aki 35-40 évesen ott tart, hogy váltogatja a nőket. Nem csak az örök szűz.
2021. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 31 évesen lett először barátnőm mert előtte marhára nem érdekelt a csajozás. Rendbe tettem a kis dolgaimat, kerestem valakit aztán azóta is együtt vagyunk és az összeköltözést tervezgetjük.


Szóval nem lehetetlen csak kicsit türelmesebbnek kell lenni.

2021. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát valami defekt biztos van.
2021. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jó sok selejtes 35-40-es ember lehet (nemtől függetlenül), mert tele vannak velük a társkeresők.
2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

#7:

A #3-nak válaszoltam, nem a kérdezőnek.

Azóta kiderült, hogy a kérdező válik, vagyis (volt) házas, vagyis jobb esetben ez azt jelenti, hogy volt (legalább) egy több éves kapcsolata.


Ha a kérdező "normális", 1-2 éven belül újra hosszú távú fix kapcsolatban lesz. Ha 10 év múlva még várja a gyermektelen szőke herceget fehér lovon, akkor annak oka van.

Ennyi, nem olyan bonyolult ez.

2021. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
látom az önjelölt pszichológusok ezen az oldalon gyűlnek össze.
2021. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Meg akinek van valami betegsége.
2021. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
16. Te melyik vagy? Forever alone, vagy aki nem bár megmaradni egy partner mellett?
2021. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ezt a 40+-osakra mondanám,nemtől függetlenül. És tapasztalatból. Kicsit durván hangzik a selejtes jelző,bár én se tudok jobbat. Nem igaz,hogy aki családot akar alapítani addig nem találja meg az igazit. Ha megtalálja bizonyára nem halogatják a gyermekvállalást. Ha mégsem alakul jól a házasság általában addigra kuderül,de ha elválnak ott a gyerek. Aki nem akar családot/gyereket,az vélhetően már később sem. Van egy réteg aki kivétel: manapság már egyre többen nem akarnak gyereket,ezért nem ragadnak bele kompromisszumos kapcsolatba,önállóak az anyagiak terén. Ők lehetnek párkapcsolatra alkalmasak,de az önállóságuk megmarad,és kérdés mennyire tolerálják ha a másiknak gyereke van. Van egy baráti párosom,Ők 40 évesen jöttek össze,a nőnek nem lehet gyereke,a pasi sosem akart. Megvannak,bár mindkettőjüknek van egy baráti köre,ami a másiknak nem az...vannak különidők,és persze különkassza,ami azért eléggé pengeélen működik..
2021. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, 35 fölött én még nem láttam olyan pasit, aki egyedülálló és ne lett volna vele valami gond. Elváltat egyet sem ismerek, csak olyat, aki valami miatt sikertelen a párkapcsolatokban. Akad köztük tipikus lúzer, aki mindenben vesztes, külsőre semmi férfiasság, önbizalom nulla, általában gyerekszerepben otthon, a másik típus, aki akár észvesztően jóképű is lehet, de mentálisan olyan gondjaik vannak, hogy egyszerűen elviselhetetlenek (egy ilyet ismerek konkrétan). Az elváltak szerintem 40 fölött gyülekeznek, de én egy elváltat se ismerek se 40 fölött, se 40 alatt, és azért azt is érdemes megnézni, hogy sok esetben miért dobta a feleségük.
2021. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!