Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nőnek mennyire imponáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mennyire imponáló egy olyan egyedülálló apuka, akin látszik, hogy imádja a gyermekét és példamutató apa?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 04:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon.
2021. ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem semennyire! Mert VAN GYEREKE! És onnantól nem lehetne kozos gyerekunk, (illetve lehetne, rengeteg megalkuvással)

Onnantól a férfi pénze, ideje, energiája, egy másik gyerekre is menne. Én ebből nem kérnék.

Alkalmozkodnibegy másik Nőhöz, gyerekhez stb! ...

2021. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire. Gyerek csomaggal érkező férfi nem kell. (ha férfi lennék, akkor nő se kéne gyerekkel)

A közös időt rabolja az a gyerek, meg nekem is csak feladatokat teremtene, holott 0 közöm van hozzá. Meg a volt nő is ott sürögne ezért-azért. Ha mást nem, azért, hogy megszabjon dolgokat.

2021. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
nekem semennyire. eleve ott kiesik, hogy egyedulallo apuka, ilyennel ossze se jonnek. amugy meg utalni kene a gyereket vagy mi? nehogymar azert tapsot erdemeljen, mert szereti a gyereket, akit megcsinalt, ez alap lenne.
2021. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Imponálónak imponáló de csak emberileg.


Számos oka van annak hogy komoly kapcsolatot nem kezdenék gyerekes férfival. Fiatal vagyok még, lassan végzem az egyetemmel, nem akarom más gyerekét pesztrálni stb stb szóval szerintem érthető.


Tehát jó pont, de csak mint ember, nem mint potenciális jelölt.


Ha látok pl az utcán egy családot ajol apuka játszik a gyerekkel, nyakába veszi és úgy összessegében ott akkor látszik hogy jól megvannak és szereti a gyerekét (nyilván az otthoni életükbe nem látok bele) akkor gyakran gondolok arra hogy de jó lenne majd ha az én gyerekemnek is olyan apja lenne aki oda-vissza van érte.


Majd egyszer. De ennyi.

2021. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekes anyukáknak biztos.
2021. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem miért pontoztatok le, csak úgy kíváncsiságból, én vagyok az első válaszoló. Elvált anyaként nekem szimpatikus egy rendes, normális elvált apuka. Nem azt mondom hogy ez önmagában elég, de elég nagy plusz tud lenni.
2021. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem. De ennyi. Egyáltalán nem imponáló párkapcsolati szempontból, mivel nem jövök össze gyerekes férfival.
2021. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Szeretem a gyerekeket.
2022. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!