Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok netek mennyire fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok netek mennyire fontosak az anyagiak?

Figyelt kérdés

Lakás, kocsi stb ?

Előző kocsim elég átlagos volt , akkoris tudtam ismerkedni , 2 hete vettem Nissan 350Z-t azóta lényeges különbség van , szóval eléggé úgy veszem észre , hogy lényeges szempont a pénz , meg a kocsi.


2010. aug. 28. 21:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

Az összes nőnek fontos a pénz!

Jobb minden héten új csizmában járni. És a BMW-t vezetni.

Mint két évente vásárolni ruhát.

És buszozni.

2010. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Leila3 ***** válasza:
Nem az a legfontosabb,hanem hogy tiszteljen,és szeressen,de azért az is számít igencsak szerintem.
2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is Németben élek:D


Én azt a Nőt veszem emberszámba, akit az sem zavar ha a sprinterrel megyek, mellette meg csak egy omegám van.

Ne a tucat Nőket keresd, hanem az értelmeset.

2010. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%

Nekem annyira fontos, hogy azért 21 évesen kicsit nézem már a jövőben kínálkozó lehetőségeket. Tehát, ha pl. a srác idősebb, dolgozik, akkor azért látszódjon, hogy jut valahova. Annyi pénze mindenképp legyen, hogy tudjunk találkozni, ne mindig nekem kelljen fizetni (néha igenis kell egy nőnek, hogy meghívják egy kávéra vagy valami). A kocsikat nem szeretem, ha be kell ülnöm, az szükséges rossz, így az is fontos, hogy ha van kocsija, rendben legyen tartva, legyen biztonságos és tiszta, a karbantartásra legyen pénze, ha már kocsikázik.


Annyira jó lenne leírni, hogy nem érdekelnek az anyagiak, de hazugság lenne, mert soha többé nem akarok mindig mindent én fizetni, vagy pl. soha sehova nem menni, mert nincs pénze egy 300 forintos jegyre.

2010. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
húú. engem a pénz annyiban érdekel, hogy én keressem meg magamnak és úgy legyen. egyszerűen nem bírnám ki, hogy bárki is eltartson, fizessem rá ezt azt, a kocsi mindegy milyen nem baj ha nincs, ha van akkor sem a márka a lényeg hanem hogy lehúzzam az ablakát a szél fújja szanaszét a hajam és bömböljön a zene. de amúgy ha nincs kocsi akkor van bicikli kori. elég s.r lehet azoknak akiket kitartanak, mert szerintem az olyan mint ha megvennék a szabadságát a csajnak. ha az én pénzem a pénz én költöm, nem kell pitizni érte szabad vagyok.
2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
91%

persze hogy fontosak! aki nem tud spórolni, hanem elveri a pénzét hülyeségre, kösz nem kell. aki túl gazdag, kössz nem kell. aki túl szegény úgyszint, mert ezek különbségeket generálnak.

ha nissan 350z-vel jön pincérként, kösz hagyjuk, tete volna félre, hogy tanulhasson. szóval igen, ezek megmutatnak dolgokat a tulajdonosáról és azért azt is nézd, hogy mégis milyen csajokat vonzottál be azzal az autoval?

szóval, maga a vagyon nem, csak a jelentése érdekes. VAGY ha nagyon nagy a különbség.

2010. aug. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Jól látod. Tényleg fontos, hogy legyen pénzed.
2010. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nem kitartott leány akarok lenni, hanem barátnő, akit szeretnek. Ez a legfontosabb. Meg egymás tisztelete. Engem nem érdekel a pénz. Viszont az rosszul esik, hogy voltak már pasik többen is, akikkel ismerkedtem, és nem egy közülük a nagyzolással akart bevágódni. Hogy mennyiért vette a telóját, hogy melyik tengerparton volt nyaralni, etc...

Én ennél érzelmesebb és intelligensebb vagyok, hál' Istennek.

18/l

2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a pénz,nem azért jövök össze valakivel,mert gazdag,sőt!Eddig egy olyan barátom volt,akinek 18 évesen a szülei házat vettek,plusz hatalmas földet vidéken,meg már akkor kocsija volt,stb,azt is hamar kiraktam,mert egy önző,beképzelt féreg volt.A mostani barátom egyáltalán nem gazdag,de nagyon szeretem.A fontos az,hogy törekedjen valamire az életben,akarja képezni magát,törekedjen jó állásra,szal ne legyen egy elveszett ember.De nem várom el,hogy több pénze legyen,mint nekem,sőt azt se,hogy meghívjon(max különleges alkalmakkor)erre arra.
2010. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
veled járnak vagy a kocsiddal? ;)
2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!