Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak? És mik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak? És mik azok amik minden pasinak ugyanúgy fontosak egy nőben/csajban, amik miatt mindenképpen felfigyelnek ránk? :Đ

Figyelt kérdés
Csak szimplán ötletekre lenne szükségem, mert még nagyon kezdő vagyok!!! :P Előre is nagyon köszi a segítségeteket... :-)
2010. jún. 24. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szóval ha jól értem lány vagy. Az én érdeklődésem úgy tudnád pozitívan felkelteni, ha:

-Szemeznél velem

-Mosolyognál

-Karcsú, vékony lennél (ez persze mindenkinél változó, én az ilyen lányokat szeretem)


Az viszont nekem teljesen mindegy hogy:

-Milyen ruha van rajtad (legyen az amiben jól érzed magad)

-Fested e a hajad/körmöd/stb


15/f

2010. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó külső, szép arc, ha ez megvan neked, nyert ügyed van. Emellé kell magabiztosság, és a kisugárzás is sokat számít.. Kb. ennyi.
2010. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne légy krvás, azokat a nőket csak megbaszni akarják a pasik , nem veszik őket komolyan. Sok lányka él a hittel ,hogy az a jó ha kint van a pcsája, fehér kis vizihullára hasonlító szájfényét feldobja, felcsatolja a póthajacskáját,agyonsminkeli magát és rázza a testét a hajógyárin a faszik-nak,akik agyontaperolják. Szánalmasak az ilyen lányok , taszítóak, semmi büszkeségük nincsen:/ ... Persze a világ legcsodálatosabb kis hercegnőinek képzelik magukat..A férfiak szeretik(hosszab távon persze,egy éjszakára mindegy nekik) az olyanokat akikben belső értékek is vannak: humoros, jól lehet vele beszélgetni,intelligens,nem trágár. Továbbá legyél igényes,ápolt,finom illatú(persze mértékkel a parfüm) , csinos akár szexi nem minden szexi ruha egyből "k*rvás" szerintem..az főleg az ember megnyilvánulásaiból jön le hogy milyen típus is, jó jó persze vannak nagyon kihivó ruhák de most én nem azokra gondoltam. És végül szerintem a legeslegfontosabb: légy boldog, mosolygós ,vidám csajszi ,hidd el nagyon sokat számít ..Ha egy jó csaj van de citrom képe az nem megy sokra a szépségével...de pont az ellenkezője is igaz egy csúnyább lány jó kisugárzással hódithat. Ha megfigyelted csomó helyes pasinak áltagos/csúnya barátnője van. Ésez fordítva is.Hát ennyit akartam, aztán sok sikert az áldozatokhoz;)
2010. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-Légy természetes,add önmagad,és ne játssz szerepeket!

-Ne hisztizz,és ne mutasd magad másnak,mint amilyen valójában vagy!

-Légy ápolt,illatos,csinos,hordj alkatodhoz illő,és alakot kiemelő ruhákat.

-Légy kedves és barátságos,mosolyogj sokat.A nyitott és vidám személyiségű lányokat kedvelik.

-Ha sokat csalódsz,vagy mindig rossz embert fogsz ki,akkor se változz meg,mert majd jön olyan is,aki önmagadért fog szeretni,és igazán.

-Felejtsd el a praktikákat és a játszmázásokat,az őszinte és egyenes beszéddel érsz célt.A fiúk nem gondolatolvasók,és utálnak jeleket olvasni.

2010. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg és mégegyszer köszi Nektek... ;P
2010. jún. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!