Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, csak az anyagiak fontosak neki?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel két hónapja viszonyom van, én nagyon szerelmes vagyok belé, de ő sajnos nem viszonozza az érzéseimet, de nem mondja meg, hogy mi a baja velem! Állandóan azt mondogatja nekem, hogy nagyon szeret velem lenni, mert odafigyelek rá és stb,stb! 1 év udvarlás után sem tudtam meghódítani, pedig nagyon szeretem és bármit megtennék érte! Ez 1 év alatt megtudtam róla pár dolgot, pl: eddig csak olyan pasijai voltak akiknek volt autójuk! Szerintetek létezik ilyen nő aki előbb az autót nézi? Ha igen akkor, hogy tudnám kideríteni róla, hogy ő tényleg így választ??
2010. máj. 6. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Sajnos eléggé elszaporodtak a pénzhajhász emberek, akik előbb a kocsi márkáját, majd a dagadt bankszámlát nézik és csak utána az egyéniséget.

Hozd fel neki egy beszélgetés alkalmával, hogy valakitől örökölsz/kapsz egy nagyon drága autót. De ezt akárhogy variálhatod, ami a te helyzetedben a leghihetőbb. Ha ezután rád mozdul, vagy nagyon érdeklődő lesz, akkor sajnos ő is egy pénzhajhász.

2010. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
soha ne vegyél neki semmit, max meghívod hamburgerezni, ,panaszkodj, hogy alig jössz ki, stb és ha még mindig kellenél, akkor tényleg csak natur téged akar
2010. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igaz, amit az első válaszoló írt.

viszont én annyit mondanék, hogy attól hogy olyan pasijai voltak, akiknek mind volt autója... az nem jelent semmit.

nekem is.

ez egy bizonyos kor fölött szinte elengedhetetlen. és nem azért mert te ezt nézed, hanem azért, mert van a srácoknak. vagy csak mert így alakul.

mikor tinédzser éveimben jártam viszont ez persze másképp volt. akkor abban a korban a srácoknak még nincs autójuk.


szóval más módon kell kederíteni. pl. miket 'vár el ' tőled anyagilag. adsz neki pénzt, te fizetsz mindig?? meg hasonlók..

2010. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy nézne má az ki, ha busszal menne a saját esküvőjére is már!
2010. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem ha a barátom büszkén mesél valami ferrarijáról, hiába nem vagyok anyagias, csak mosolygok, mert ő mosolyog

szóval, egy lány sem fogja azt mondani, ha vetítessz neki nagyokat, hogy bocs de nem kellessz, mert veled együtt örül bárminek,aminek te is! vagy a szomszéd, stb

viszont ha épp ellenkezőleg, megjátszod a "nincs semmid sem" dolgot, akkor marad meg az melletted, akinek te kellessz, nem a pénzed

szóval szerintem meg elsőnek nincs igaza

2010. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebb baj ahhoz, hogy ne szeressen beléd. Lehet, hogy egyszerűen nem vagy az esete.
2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok az esete akkor miért csókolózunk és miért fekszünk le egymással??
2010. máj. 6. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:

"Állandóan azt mondogatja nekem, hogy nagyon szeret velem lenni, mert odafigyelek rá és stb,stb!"


"Ha nem vagyok az esete akkor miért csókolózunk és miért fekszünk le egymással??"



Mit vársz még tőle?

2010. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most arról van szó, hogy az esete vagy e, vagy arról hogy esetleg kihasznál e anyagilag??


lefekszel vele, meg minden, happy mindenki, akkor miért írod, hogy nem tudtad még meghódítani??? nem értem.

feleségül akarod venni, akkor kérdd meg a kezét.

ha azt akarod kideríteni, hogy anyagias e, akkor abban lépjél a felsorolt tanácsok segítségével.

2010. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!