Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi; meghívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi; meghívtam magamhoz szívem hölgyét vacsorára. Szerintetek mi legyen a menü?

Figyelt kérdés

Kissé kiestem a szántásból, egy 11 éves kapcsolat után kezdtem el újra randizni. A hölgy egy kellemes kis Vénusz, nem válogatós, szeret enni. Olyan menüsort szeretnék összeállítani, ami villantós, kellemes, de nem túl izzadságszagú :D


Az én öltetem:


Aperitifnek italból Tatratea (hibiscus & red tea) és mort subite (mivel a leányzó inkább sörös), ételből klasszikus caprese saláta + füstölt lazac vagy valami bruschetta (szintén klasszkusan), vaaagy egy szimpla hideg gyömölcsleves (talán gazpacho?).


Főétel mellé ital kb. ugyanaz, ételnek jó boros, hirtelen sült kérges szűzpecsenye - fokhagymán, hagymán fonnyasztott paprikával, és fűszeres steakburgonyával. Esetleg valami kínai v. indiai beütésű könnyed ragu, sok zöldséggel, jázminrizssel. Ha már itt tarunk, akár egy jó paella.


Desszertnek fogalmam sincs, mit kínáljak. Valami felturbózott fagylalt esetleg? :D


Mort subite mellé apa-t vagy valami kellemes ale-t vennék még. Vagy Leffe.


Milyen egyéb ötleteitek vannak? Mire figyeljek esetleg még egy ilyen meghívásnál? Milyen apró dolgokkal tudnám feldobni a hangulatot?


Előre is köszi!



2021. júl. 17. 14:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de nem tudom végig olvasni, annyira éhes lettem miattad.:D
2021. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Amit magabiztosan jól tudsz elkészíteni :)

Jól nèz ki a menü!

2021. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%

"Mort subite mellé apa-t vagy valami kellemes ale-t vennék még. Vagy Leffe." Hogy mi? Pedig én főzök, és a gaztronómia is érdekel..

Ugye trollkodst? A főztödet meg útálnám, minden ponton van, amit nem tudok megenni.

2021. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3: ezek sörfajták, illetve az első, utolsó egy konkrét márka.


Szívesen fogadok tőled is bármilyen javaslatot!

2021. júl. 17. 14:45
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Ne, a #3-astól inkább ne fogadj semmit. xD


Azt csináld, amiben biztos vagy, kisérletezgetni nem ilyenkor kell. Amúgy szuperül hangzik... :)

2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

Alkoholt ne. Szusit szeretnék.


Dehogy a vénuszka mit akar zabbantani, fingom sincs.

2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
Kakaóscsiga hideg tejjel.
2021. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
#7 🤤🤤
2021. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Hangzásra nagyon jó, de szerintem túl van tolva kicsit (nagyon) a menü.
2021. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Ezek közül mindegyik bejáratott, csak azt nem tudom, alkalmasak-e a helyzetben :D


9: mit hagynál el?

2021. júl. 17. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!