Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esküvői menüről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni a menü összegereblyézéséhez, mert nekem egyenlőre olyan fejetlennek tűnik az egész.



Előétel

Fűszeres sajtgolyók és/vagy csevapi paradicsom tatárral és ruccolával

Padlizsánkrém zöldségekkel és frissen sült házi kenyér

gyümölcstál

Leves

Gombakrémleves pirított tökmaggal és sajtos krutonnal

Gyöngytyúkleves házi csigatésztával és levesben főtt zöldségekkel, főtt hússal


Főételek

Kerti zöldségekkel töltött cukkini csőben sütve

Zsályás kacsamell filé meggyraguval

Mandulamorzsában sült csirkemell

Fokhagymás pácban érlelt malaccsászár vagy sonkával és gomolyával töltött sertés karaj szeletek rántva


Köretek

sopszka saláta

vajas párolt zöldségek

fűszeres cikk burgonya

talán rizs??



Egyenlőre 30-40 vendég lenne, a vőlegény szeretne éjféli töltött káposztát (ő egyébként szerb származású), én csak a gombakrémleveshez ragaszkodnék. Nekem semmi tapasztalatom nincsen ilyesmiben.

Köszönöm



2021. jún. 10. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nos. Nekem osszeszaladt a nyál a számban. Nekem igen bejovos a menü.
2021. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én imádnám, most éhes lettem :)
2021. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
82%
Gondoltam, hogy legalább egyikőtök szerb származású :) Az jó, hogy a húsleves mellé van alternatíva, a gombakrémleves nekem elsőre furcsának tűnt, mint esküvői menü része (amúgy nagyon szeretem), de látom, hogy ragaszkodsz hozzá, szóval végül is oké. Összességében teljesen jó menü.
2021. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem teljesen jó (még annyi, hogy ha van ételérzékeny, akkor neki még kitalálnék valamit)
2021. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönjük a gyors válaszokat! akkor örülök hogy nem tűnik annyira összevisszaságnak. (;


Harebell: az eredeti leves menü szerint gesztenyekrémleves lenne, de ezt egyikünk sem szeretné, én pedig imádom a gombát és a családom is, belőle a krémlevest még inkább. előételben vagy főételben szerettem volna, de nem volt olyan opció, ami megérte volna.

2021. jún. 10. 20:12
 6/13 A kérdező kommentje:
laktózmentes opció lesz, más konkrét allegiáról nem tudok hogy lenne.
2021. jún. 10. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
uh nekem nagyon tetszik! vegre egy olyan menu, ami nem csak a hagyomanyos uncsi lagzis kajakbol all. en nem nagyon eszem hust, szoval nagyon jo, hogy vannak vega opciok is szerintem, de a husos etelek is jonak tunnek. szerencsesek a vendegeitek:D
2021. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is tetszik a menü, én a rizsbe tennék borsót, hogy ne legyen "csak" rizs, ezen kívül nekem tökéletes ☺️
2021. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként még 1 tipp:ha nyári lagzi lesz, éjfélkor a töltött káposzta mellett lehetne gyümölcs szeletelve és tálalva. egy lagzin ahol voltam az nagyon sokaknak bejött.
2021. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Hmm, mit kell tenni a meghívóért? :D
2021. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!