Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik szomszédom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik szomszédom egy csinos 50-es milf. Már egy éve nincs szeretője. Hogyan tudnék próbálkozni nála? 24/F

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni de csak pár szót. Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz. Csak nem vagyok nagy dumás, nem tudom hogyan tudnám levenni a lábáról.


Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam, nem hinném hogy lenne komolyabb közös jövőnk..


Régebben a szeretője minden este jött hozzá, ezt lehetett látni, most viszont már kb egy éve nem jön senki és ő se megy sehova. Hiányozhat már neki a szex, nem?


2021. júl. 15. 22:17
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, mert mégiscsak a szomszédja, ha maskep alakul, mint ahogy tervezte, akkor minden szempontbol kellemetlen lesz neki is es az 50 éves holgynek is. 38-as vagyok. De mint írtam szabad akarata van, de attol hogy miket erzekelt a volt baratja es a holgy kozott nem ugyanaz, mert lehet azzal a pasival mar elotte evek ota ismertek egymast es nem tamadta le.


Ne csak a fejevel illetve a harmadik kezevel gondolkodjon a kerdezo mert van hogy a bor mashol is landolhat nemcsak a szajaba.

2021. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Hanyagolom a bort egyelőre. Bár nem kerültem közelebb a megoldáshoz. Hogyan udvaroljak egy 50 éves nőnek? Persze azontúl hogy továbbra is lesem miben segíthetek neki. Ami működik a velem egykorú vagy fiatalabb csajoknál, azt nála már úgy érzem hogy hülyét csinálnék magamból. De nemtudom..

Valahova egyébként szívesen elhívnám, csak még nemtudom hova.

2021. aug. 28. 23:53
 43/49 anonim ***** válasza:
10%
A csinos szót és az 50 éves nőt hogy lehet egy kontextusban értelmezni. Az anyáddal akarsz szexelni? Micsoda perverz vagy te hallod-e! Már csak egy lépés választ el a granny fétistől. Már a negyvenes korosztály is elég durva, de hogy neked az ötvenesekre áll fel!? Jaj, az étvágyam is elment! Hurkás test, szottyadt mellek, ráncos nyak, széttaposott kozák csizma... 🤮
2021. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

43: [link]


azt ne mondd már, hogy 56 évesen olyan borzasztóan néz ki :)

2021. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
43: frusztrált férfit érzékelek a komment mögött! Ha jó a genetikájuk és foglalkoznak magukkal, akkor bizony a 40-50 körüli nők is tudnak olyan szexik lenni, hogy a tíz ujjad megnyalod utánuk! Ezt csak a frusztrált férfiak próbálják önvigasztalásképpen bemagyarázni, hogy nem így van.
2021. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Meg a frusztrált nők, akik szerint negyven felett a férfiak már papik. Egyébként jól kinéző szexi 50-es nőket max a budai hegyoldalon látsz. Gondolom a kérdező szomszédja is egy pénzes hollywood-i díva.


Ha meg a valóság érdekel, elég ga csak lemész az utcára. 30-as nők akik 50-nek néznek ki. C und A-s ruhákban, szétfolyva, egy hetes zsíros hajjal. Ne a netről linkelj már be fotókat, fehér hollók mindig is voltak.

2021. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a kérdezőt egy szétfolyt testű, zsíros hajú

milf ejtette volna rabul... :-))

Nagyon sok jó nő, és férfi is van az ötvenes éveiben,maradjunk

ennyiben inkább.

Kérdező, van már valami fejlemény?

2021. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
75%

21: Ezt nekem írtad? 50-es nő vagyok és semmire sem vágyom jobban, mint egy életre szóló szerelmi kapcsolatra egy 24 éves fiúval kettesben a hálószobában. De semmit nem tudok elképzelni olyannal, akinek teljesen mást jelent a szexualitás, mint nekem, tehát aki például egy alkalmas tipus.


Ez nekem egyszerűen gusztustalan, és semmiféle vágyamat nem kelti fel, szerintem egy másik faj is, nem ember.


MILF az Mother I'd Like to FUCK, tehát most miről beszélünk, ba.sról, igen, azért bszik annyi nő, mert sok nő van, de ez deviancia, a nők kevesebb, mint 5%-áról beszélsz, amikor arról a sok millió nőről beszélsz, aki így működik.


A szeretőség is egy hosszútávú, sokszor több évtizedes vagy házassággal végződő szerelmi kapcsolat, köszönő viszonyban sincs egy egyalkalmassal egy vadidegennel.


Vagyok már annyira tapasztalt, hogy tudjam, a magadkorúak állandóan szexelnek, de ez csak fejben van így, és összetévesztitek a valóságot a fantáziáitokkal, és ezt valóságként projektáljátok a nőkre.

Gondolom, nem szoktál szexelő párok feje fölött gyertyát tartani, hogy tudd mit csinálnak kettesben számodra idegen vagy ismerős emberek, ez csak a fantáziád, tehát nem tudhatod, mi a valóság.

Amire alapozni lehet, az közeli barátok személyes élménybeszámolói bizalmas beszélgetés közben.

Elmondom, ezek között az általam hallott beszámolókban egyetlen olyan sem volt, amiben lett volna olyan sztori, amit itt tömegesnek állítasz. Mindenki, kivétel nélkül mindenki szerelmi kapcsolatban mesélt ilyenről, jó esetben házasságba torkollt az ilyen kapcsolat, rossz esetben elhagyta a szerelme a barátomat, nem sikerült a kapcsolat. De ennek kvára nem örült senki, ez egy olyan dolog, amit mindenki megsínylett, megszenvedett, akár 30-40 év elteltével sem tudott maradéktalanul feldolgozni.

2021. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Ja, azt is lehagytam, hogy természetesen az is bizarr, hogy párkapcsolatot akarsz valakivel, de anyunak szólítod... Szóval 100 sebből vérzik a dolog, de leginkább maga a személyiség, aki ilyet felvet. Mother és Fuck, és egy alkalom, hát akkor menjél szerepjátszós kvához, de ne egy normális, érző nőhöz.
2021. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!