Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik szomszédom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik szomszédom egy csinos 50-es milf. Már egy éve nincs szeretője. Hogyan tudnék próbálkozni nála? 24/F

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni de csak pár szót. Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz. Csak nem vagyok nagy dumás, nem tudom hogyan tudnám levenni a lábáról.


Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam, nem hinném hogy lenne komolyabb közös jövőnk..


Régebben a szeretője minden este jött hozzá, ezt lehetett látni, most viszont már kb egy éve nem jön senki és ő se megy sehova. Hiányozhat már neki a szex, nem?


2021. júl. 15. 22:17
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Azt tudja már hogy iszik-e egyáltalán alkoholt, szed-e valamilyen gyógyszert ami miatt nem borozhat vele vagy szimplán antialkoholkista?


Szerintem a forró csokoládé jobb, pláne, hogy még szinte alig találkozott vele, lehet félreérti, és csak jó érzés neki, hogy tud valakivel beszélgetni, és segít neki valaki "önzetlenül" :D.


Én szerintem még a borozgatás korai, nem tudsz egyértelmű dolgokat,nehogy kínos legyen.


A forró csokoládé is old, boldogság hormont termel, és nem tolakodó mint a bor, ha netalántán ő másképp gondolja. Hűvösebb időben meg igazi lélekmelengető, és akkor is ha el van az ember, mivel segít abban, hogy boldogabb legyen az ember, ezáltal is tudod oldani.

2021. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Tényleg fűzögetés tanácsadáshoz van valami TEÁOR szám, lehet tanácsadóként is keresni simán így. :D
2021. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
* antialkoholista
2021. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
32-es,én már gondolkodtam ilyen tevékenységen pár eredményes javaslat után :)
2021. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

De ne az automatából vedd, hanem étteremből vagy teázóból, ha te nem tudod saját kezűleg elkészíteni a forró csokoládét.


Szerintem forró csokoládéval kevésbé lesz kínos,mintha egyértelműen bort vinnél, ha nőnek viszik az egyértelmű.

2021. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom,hogy ehhez az alkalomhoz forrócsoki kellene. Úgyis rákérdez mielőtt beállítana,ha nem iszik még mindig válthat. De bocs' , ebben a helyzetben még gyerekesen is hangzik a forrócsoki,nincs tél,és bort/bonbont/virágot szoktunk ajándékbe venni. Majd a -20 fokban forrócsokiznak.
2021. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

34-es én is ezen gondolkodtam, hogy kiváltom a TEÁOR számot tanácsadó tevékenységgel, nem azért de kreatív ötletek is idő, ergo munka, igazából mi dolgozunk a kiscsákó helyett. Ő csak azt csinálja amit a többiek mondanak neki. Egy 50-es nőnek fárasztó lesz ha rájön, hogy neked mindent a szádba kell adni pláne ha alapvető dolgokra kérdezel rá, hogy ezt és ezt fogom most csinálni, pl. kinyitom az ajtót jó?


:D


Szerintem az uriember szedje csak össsze magát, és kezdje el kitalálni ő, hogy hogy kéne "udvarolni" vagy ha csak kettyinteni akar akkor vigye csak a bort, legfeljebb összejön neki, de óvszer azért legyen nála. Ha meg nem akkor úgy járt mint kiskakas a tyúkok között és tovább megy következő lehetőséget keresve masnal.

2021. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
36-os a bort akkor szokták vinni ha biztosan tudja, hogy a másik benne van, így csak lejáratja magát ha a másik nem potenciális szexpartnerként tekint rá. A forró csokoládéval meg legfeljebb azt gondolja a hölgy hogy milyen kedves fiú. :D
2021. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
De te tudod kérdező. 38-as vagyok. :D
2021. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
64%
34-es vagyok, +többször válaszoló,50 éves nő.Nekem pont ideális lenne ez a tanácsadói tevékenység ahogy látom a gyakori kb minden 2. kérdését. Másabb ám kívülről látni mint benne lenni. Szomszéddal főleg...
2021. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!