Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik szomszédom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik szomszédom egy csinos 50-es milf. Már egy éve nincs szeretője. Hogyan tudnék próbálkozni nála? 24/F

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni de csak pár szót. Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz. Csak nem vagyok nagy dumás, nem tudom hogyan tudnám levenni a lábáról.


Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam, nem hinném hogy lenne komolyabb közös jövőnk..


Régebben a szeretője minden este jött hozzá, ezt lehetett látni, most viszont már kb egy éve nem jön senki és ő se megy sehova. Hiányozhat már neki a szex, nem?


2021. júl. 15. 22:17
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan, azt kellene magyarázni, hogy a nők is szeretnek bhaszni?!?! Azt eddig is tudtam, hogy ez az oldal egy hulladék - dehogy még ennyire alapvető tényekben is hazugságokat puffogtattok, az már mindennek a legalja!


Nők tömegei vannak szexkapcsolatban, mennek bele alkalmi szexbe, vállalják a szerető státuszt, vagy élnek laza kapcsolatban.


Te meg jössz egy ilyen baromsággal... Hát a pofám leszakad!

2021. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt mindenki szentnek nézi a nőket, hogy ők biztos nem csinálnak semmi olyat ami picit is fura lenne.

Ezt abból is láthatod, hogy ha egy nőről írsz véleményt ami nem 100% pozitív és seggnyalás, lepontoznak 0%-ra.

2021. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
51%

50 éves nő vagyok, megpróbálom ebből a szemszögből nézni. Eleve ez a korosztály vagy vevő egy ennyire fiatal srácra vagy sem. Ez kb fekete-fehér. Ha nem vevő eleve tárgytalan, bármit vetsz be nem tudod meghódítani. Ha viszont nem utasítja el a fiatalabb pasi közeledését sem biztos,hogy pont Te vagy az akivel bármit szeretne. Nem azért mert külsőre nem jössz be, akár szimpatizálhat is Veled, viszont ez a szomszédság akár el is tántoríthatja attól,hogy bármibe belemenjen.


A helyedben hallgatnék azokra a tanácsokra,hogy óvatosan közeledj Felé, mindennel, szóval/segítéssel, kedves gesztussal (köszönés, mosoly, érdeklődés hogy van). Ebből már látni fogod,hogy egyáltalán nyitott-e erre, vagy olyan jószomszédi viszony alapon válaszol.

Ha úgy érzed,hogy szimpatizál, nyitottabb Irányodba, akkor következő lépésként hívasd meg magad hozzá,pl. ajánld fel a segítséged...mondjuk átnézed a számítógépét /ha ez megy Neked/.

Apró lépésekkel közeledj és figyelj.


Viszont úgy összességében én szomszéddal nem kerülnék szexkapcsolatba, főleg 1-2 alkalmasba, kivéve akkor ha nagyon laza és látod,hogy Ő sem akar ettől többet.


Az,hogy 1 éve nem jár Hozzá senki még nem utal semmire. Arra sem,hogy veszettül hiányzik Neki a szex, és emiatt nyitott bármire.

2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
62%

Én még csak 45 vagyok, de jó ilyet olvasni, hogy van azért esély 50-es nőként is fiatal pasit találni. Azért az viszont kiábránditó, hogy csak szexre, vagy alkalmira. Miért ne lehetne idősebb nővel is hosszabb távban tervezni? Például, vannak fiatalabb férfiak, akik nem is akarnak házasságot, gyereket. Nem mindenki vágyik ezekre, egy idősebb nővel pedig tulajdonképpen csak ez az egy, amire már kevesebb esély van, a gyerek. Mert már nem jön össze, vagy koránál fogva már nem vállalná be.

Vagy még mindig lehet egy barátság extrákkal, akár évekig.

Nekem például bejönnek a fiatalabb fiúk, de épp ezért inkább nem kezdek velük, mert nem szeretnék egyszer használatos lenni. Ha csak kipróbálni akarod, arra vannak biztosan fizetős "öreglányok" is.

Az meg szerintem mese, hogy menopauza miatt nem kívánná. Biztos van persze ilyen is, de én gyanítom sokan csak ezzel palástolják, hogy a hátuk közepére sem kívánnak férfit.

Voltak olyan hatvan feletti kolléganöim, akiknek kedvenc témájuk volt a szex. Na persze lehet, hogy ez meg az ellenkező véglet: ha már nem csinálja, legalább azért beszél róla.

Nem tudom. Én sosem kötöttem korhoz semmit.

Szerintem legyél hozzá kedves, mosolyogj, próbálj beszélgetésbe elegyedni vele. Aztán majd eldől mi lesz.

2021. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
64%
Mázlista.
2021. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

5-ös ezért írtam, hogy a milf szexi kisgyerekes anyukát jelent.


Te nem értetted.

2021. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Fú köszi a válaszokat, főleg aki azt írta h segítsek neki ebben-abban, nagyon bejött!

A szatyros tipp meg a számítógépes is működött. Örök hála :D

Igazából amilyen közhelynek számít h segítettem neki felvinni bevásárlás után az ásványvizeket, olyan jól működött, nagyon megköszönte, mondtam bármiben szívesen segítek, mondtha h hát el kéne még a segítség.. úgyhogy lecipeltem neki pár nehezebb bútort, megpróbáltam megjavítani pár dolgot, mondjuk egyáltalán nem értek az ilyenekhez és csak hülyét csináltam magamból, de legalábbis a próbálkozást is nagyon értékelte


Távol vagyok egyelőre még attól h szex legyen belőle, de már összeismerkedtünk.. azt is tudom már h tényleg nincs pasija és azt is h miért.... egy baj van így h sokat beszélgetünk teljesen kezdek beleesni, eddig az ablakból csak úgy gondoltam rá hogy milyen jó lenne szexelni vele, most már viszont kezdek megőrülni a vágytól h összejöjjek vele valahogy.. mostmár szinte 2-3 naponta beszélek vele, viszem neki az ásványvizet minden héten, stb.. de hogyan lehetne ebből tovább lépni? Úgy érzem ő akkor se fog bepróbálkozni ha tetszem neki, én meg túlságosan be vagyok parázva.. szerintetek ha egyik este vmi ürüggyel átmennék hozzá vinnék neki egy üveg bort h igyuk meg, az működne? Oldódna a hangulat? Vagy nagyon egyértelmű és kínos próbálkozás lenne?

2021. aug. 27. 17:22
 28/49 anonim ***** válasza:

Azért ezek a gesztusok neked is eszedbe juthattak volna, ha nehéz szatyrokat cipel akkor felajánld a segítséged. :D


Ennyire nem kéne leblokkolni. :D


De arra azért figyelj, hogy ne váltson át egyfajta futár ismeretségbe ha akarsz tőle valamit és nem kéne elsietni pláne, hogy parázol. Beszélgess vele aztán majd alakul. Ha rátérsz a borra akkor lehet megtanít síelni. Csúsztat majd a saját lakásodba. :D És mérlegeld, hogy megelégszel-e csak barátsággal ha úgy alakulna, illetve hogy ne csak ilyen szívességeket tegyél neki, hívd el futni vagy biciklizni magyarán ne célod legyen a szex, hanem mint embert próbáld megismerni. Van mikor egy-egy ilyen mámor látó vágy miatt lehet egy életre szóló barátságot vesztenél. Legyél már kreatív ne mi irányítsunk. Head set-ten is adjunk az instrukciókat majd? :D

2021. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
* Head set-en is adjuk majd az instrukciókat?
2021. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
23-as válaszoló vagyok. Ez a bor nagyon jó ötlet,közelebb kerülsz Hozzá,oldottabb lesz a légkör,és teszel egy lépést a segítéstől a célod felé. Amit viszont jószándékkal mondok,és mindig tartsd szemelőtt: ekkora korkülönbséggel nem lehet,és tervezni sem érdemes,hosszabb távon gondolkodni. Ha érzelmeid vannak Irányába nem baj,de valahol maradj meg a racionalitás határán. És reméljük a szomszéd is így tesz. Olyan laza barátság extrákkal viszonyt érdemes kihozni. Ha mindketten szeretnétek. Reméljük nem pusztán a segítőszándékot látta,mert akkor nagy csalódás lehet Számodra. Tehát elő a borral...és 1 lépés előre,hogy tisztán lássatok.
2021. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!