Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik szomszédom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik szomszédom egy csinos 50-es milf. Már egy éve nincs szeretője. Hogyan tudnék próbálkozni nála? 24/F

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni de csak pár szót. Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz. Csak nem vagyok nagy dumás, nem tudom hogyan tudnám levenni a lábáról.


Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam, nem hinném hogy lenne komolyabb közös jövőnk..


Régebben a szeretője minden este jött hozzá, ezt lehetett látni, most viszont már kb egy éve nem jön senki és ő se megy sehova. Hiányozhat már neki a szex, nem?


2021. júl. 15. 22:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%

pfff! :'D


Miért nem csöngetsz be hozzá, és miért nem kérdezed meg. Legfeljebb zaklatásért feljelent.

2021. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%

Amugy nem vagy tisztában a milf fogalmával. Van kisgyereke is?


A milf szexi anyukát jelent.

2021. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
62%
50-esként valószínű menopauza miatt nem is akar senkit, azért nincs 1 éve senkije!
2021. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%

De amúgy szerintem marha taplón hangzik pasik szájából.


Ha a kérdésedre választ akarsz adni, akkor igazából neked hiányzik az a dolog.


Idealizálod szerintem, abból csak a csalódás és a kellemetlenség van.


Lehet nem is a szeretője volt aki látogatta, hanem a barátja.

2021. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

1, Ennél vmi eredetibb ötlet kéne. 99,9% h elhajtana a francba


2, Igen, 2 gyereke is van meg egy elvált férje. A gyerekei már nem kicsik, gimnazista félék, vagy egyetemista, alig vannak itt. 50 éves nőnek kisgyereke?? Az azért elég ritka. Vagy csak a fiatal anya a milf? Na mindegy, amúgy nagyon jól tartja magát. Én 35-40 évesnek mondtam volna max, csak múltkor véletlen megtudtam h már 50...

2021. júl. 15. 22:36
 6/49 anonim ***** válasza:
84%

"Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz."


Fú, de buta vagy... Amúgy a kinézet nem csak a kisportolt testet jelenti.

2021. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
22%

Amikor 50 éves leszek, már 35 évig használtak a férfiak.


Valószínűleg a hátam közepére sem fogom kívánni nőket, nem hogy az ágyamba.

2021. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

3, fú erre nem gondoltam.. lehetséges? az nagy szívás lenne. olyankor már egyáltalán nem kívánják a szexet?


4. persze h nekem is hiányzik. főleg h egy ideje rákattantam teljesen. de tök gáz mert mindig csak figyelem, de nem merek odamenni h beszédbe kezdjek vele. velem egykorú lányokkal egész jól megy a dolog, de ha ővele kéne, egyszerűen gondolkodni se tudok.

a szeretője volt az biztos. ugyanis minden felhallatszik. az is ha tv-t néz vagy telefonál.. és kb minden amit a szeretőjével csináltak, kb minden este, az felhallatszott.. azért gondolom h nem barátja mert mindig hétköznap este jött a fickó, hétvégén sose volt itt, és mindig csak szexeltek, meg tv-ztek néha.. de olyat sose láttam h mondjuk együtt mennek valahova v jönnek valahonnan.. persze lehet h a barátja volt de sztem ez most részletkérdés

2021. júl. 15. 22:43
 9/49 A kérdező kommentje:

"Fú, de buta vagy... Amúgy a kinézet nem csak a kisportolt testet jelenti."


Nem vagyok egy zseni. De azért hülye se vagyok.. tudom h nem csak azt jelenti. A lányok jóképűnek mondanak, bár egyébként nemtom, nem vagyok olyan hűde jó képű, babapofám van, amit nagy adag borostával próbálok kompenzálni. Egyébként hajra, öltözködésre, igényes vagyok. Mi kellhet még a kinézethez?

2021. júl. 15. 22:46
 10/49 A kérdező kommentje:

"Amikor 50 éves leszek, már 35 évig használtak a férfiak."


Szomorú hogy csak ilyen férfiakkal találkoztál.


Én viszont én lennék a legboldogabb ember, ha ez a nő szó szerint "használna" engem. El tudnám kényeztetni ameddig csak akarja

2021. júl. 15. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!