Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik szomszédom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik szomszédom egy csinos 50-es milf. Már egy éve nincs szeretője. Hogyan tudnék próbálkozni nála? 24/F

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélni de csak pár szót. Egyébként sokat sportolok szóval a kinézetemre nem lehet panasz. Csak nem vagyok nagy dumás, nem tudom hogyan tudnám levenni a lábáról.


Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam, nem hinném hogy lenne komolyabb közös jövőnk..


Régebben a szeretője minden este jött hozzá, ezt lehetett látni, most viszont már kb egy éve nem jön senki és ő se megy sehova. Hiányozhat már neki a szex, nem?


2021. júl. 15. 22:17
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg unja a haspikat, és nagyon jól érzi magát egyedül. Ne rondíts bele.
2021. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Honnan tudhatnám meg biztosra?

Nekem is volt olyan szakítás után h elegem volt a lányokból egy időre, azért egy szex jól esett..

2021. júl. 15. 23:01
 13/49 anonim ***** válasza:
82%
Az egészséges 50 éves nő meg kívánja a szexet. Mert itt valaki azt írta, hogy már biztosan nem.
2021. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor lépni kell, eleinte előzékenységgel, pár mondattal stb. Vedd ki a kezéből a szatyrot, ha vásárolni volt, figyeld hol tudsz segíteni. El is indulhatna utána egy beszélgetés. Légy tökös, férfias.
2021. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá hogy már nincs barátja?

A reakcióból leveheted hogy nyitott-e vagy sem.

2021. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
10%
verd alá a szeget !! az ilyeneknek ajtóstúl ronhatsz be szárazon !
2021. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
83%

Az elején a szokásos small-talk. A lényeg, hogy beszéljetek és beszéljetek minden jelentéktelen marhaságról. Ebből le tudod mérni, hogy kíváncsi-e rád. Ha igen, akkor utána Face jelölés. Egy-két fotó belájkol. Pár nap múlva személyesen vagy Messengeren elhívod kocogni mondjuk.


Igazából egy dolog kell csak a sikerhez: hogy a nő is vonzódjon hozzád szexuálisan.

2021. júl. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
41%

"Természetesen csak szexkapcsolatra vagy akár csak egy alkalomra gondoltam"

Ez a legsértőbb dolog egy nőnek, ami miatt eleve kizárod magad.

2021. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
27%
A 18-as komment megérdemelte a "nap legnyomorultabb hozzászólása" díjat!
2021. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
19: Köszönöm szépen az 50-es nők nevében.
2021. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!