Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hogy éltétek meg bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy éltétek meg bizonyos idő elteltével már nem annyi férfi udvarol bókol nektek vagy kevesebb ajánlatot kaptok?

Figyelt kérdés

Hány éves körül szembesültetek vele. El lehet ezt fogadni, vagy zavar a lelketek mélyén?

Nem akarok senkit megsérteni és biztos ápoltak, szépek vagytok de lehet ilyen helyzet.

F 32



2021. júl. 15. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
37 vagyok, nem kapok kevesebbet mint régen, csak a korosztály változik. Már nem a huszonévesek jönnek rám, hanem a negyvenesek.
2021. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy meg akar d.gni minden suttyo paraszt ocsmany, es ugyanugy alig van egyetlen aki tetszik.

Ha meg van akkor ez miatt ragaszkodom is.

2021. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kevesebb ajánlat, egy átlag férfinek mindegy csak lyuk legyen rajta.
2021. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dumát én is valahogy mindig kivénhedt, igénytelen férfiaktól hallottam...amúgy meg én nem veszem észre, ha valakinek tetszem, flörötlni egyáltalán nem tudok, szóval nem oszt, nem szoroz.
2021. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet szarul kinezni fiatalon is, es van, aki hetven evesen is jo no. Afolott meg talan a libido is eltunik.
2021. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok, senki nem nez ennyinek es konkretan 20 evesektol kezdve 60asokon at nyomulnak az emberek. szerintem en meg jobban is nezek ki, mint a huszas eveim elejen, kozepen, mert jobban oltozom, sminkelek, rendbejott a borom, nagyobb lett az onbizalmam.

egyebkent pedig nem abbol all az eletem, hogy masok bokolasan elvezkedem, tehat semennyire se hatna meg, ha kevesebben bokolnanak. nyilvan 40 evesen majd a sajat korosztalyom fog bokolgatni foleg, de tudom, hogy sok huszonevesnek is bejonnek az idosebb nok. nem vagyok igenytelen, kover, csunya, tehat nem hiszem, hogy valaha is lathatatlan leszek a ferfiak szamara. bocs.

2021. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szartak rám. 2 hete töltöttem a 30-at, nem hinném, hogy ezek után bármi is változna. Ennél a szintnél ugyanis egyszerűen nincs hová lejjebb...
2021. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

9.


18nak inkább nem? :DDD

2021. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, nekem sosem udvaroltak, de ahogy több idő telik el egyre jobban fáj.

Nincs viszonyítási alapom (olyan időszak amikor sokáig udvaroltak volna), de egyszer bókoltak mikor maszkban voltam és egy fájdalmas emlék.

2021. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, soha nem udvaroltak, bokoltak, mert mindig ronda voltam. Az a vicc, hogy tizenevesen idosebbnek neztek (pl. egyszer amikor 15 voltam leszolitott egy srac a buszmegalloban hogy az egyetem melyik karara jarok), most meg 10 evvel fiatalabbnak gondolnak, pedig ocsmany rancos vagyok, hiaba furdok retinolban 😅
2021. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!