Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hogy éltétek meg bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy éltétek meg bizonyos idő elteltével már nem annyi férfi udvarol bókol nektek vagy kevesebb ajánlatot kaptok?

Figyelt kérdés

Hány éves körül szembesültetek vele. El lehet ezt fogadni, vagy zavar a lelketek mélyén?

Nem akarok senkit megsérteni és biztos ápoltak, szépek vagytok de lehet ilyen helyzet.

F 32



2021. júl. 15. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
39 éves nő vagyok. Semmivel sem kevesebben szeretnének velem ismerkedni, mint fiatalabb koromban. Csakhogy egyre kevesebb férfi tud udvarolni, egyre több férfi online éli az életet. Sőt! Sokan még szexelni is online pl webkamera akarnak szexelni. Finoman szólva elfajzott a világ.
2021. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Mikor 26 voltam egy hasonló jóindulatú "trotty", mint te (30+), meghívott egy kólára, és közben azt ecsetelte (volna) hosszasan, hogy mennyire megkopott a szépségem :D Akkor értettem meg, hogy mi az a magányos, megkeseredett ffi rosszindulat.

Nemrégiben hunyt el az anyukája, végig vele lakott tökegyedül.

2021. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Sosem udvaroltak, bókoltak nekem, hála istennek.
2021. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya, kövér, pattanásos tinilány voltam, akit a kutya se vett észre. Csoda, hogy találtam párt. Utána azért nem udvarolt senki, mert mindenhova a gyerekkel, később gyerekekkel mentem, és egy anya nem szexi.

A sors fintora, hogy 30 éves koromra virultam ki, a volt férjem meg megcsalt egy tramplival.

35 évesen lettem újra szingli.

Soha annyi bókot nem kaptam, és nem udvaroltak annyian, mint abban az időben. Nem győztem a kanos ismerősöket levakarni.

Most megint mindenhova babával megyek, és voilà, újra láthatatlan vagyok.

2021. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
31 éves vagyok, és soha ennyi ajánlatot nem kaptam, mint most! 20 évesen nem volt ennyi....
2021. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat ne vegye senki magára. Nem is az ilyen fiatal nőkre gondoltam. Inkább olyan 60+ mondjuk. Nyilván nem fog 60-as anyuka szóba állni egy 20-as fiúval olyan téren és fordítva. De attól még a 60-as nő kaphat bókokat egy 60-as férfitól természetesen.
2021. júl. 15. 16:50
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
36 vagyok. 31 évesen, 2. szülésem után jött el a fénykorom, és azóta sem akar alábbhagy i, pedig tavaly tavasz óta életemben először husis lettem. De valamiért még így is jönnek. Gondolom csak egy menet kéne nekik, de nem ez volt a kérdés. Amúgy én már várom, hogy láthatatlan és taszító legyek, könnyebb úgy. Gondolom még 3 v 4 év.
2021. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jaa, értem😀😀
2021. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Anyosom, 63 éves, minden nap fittnes, egeszseges kaja. 30nak néz ki. Doglenek utana a ferfiak
2021. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó a kor nem számít értem én, csak a fitness meg a kaja és hogy hogyan nézel ki. És a nők különböző korszakukat élik felváltva a láthatatlantól a kirívóan kilátszóig :D
2021. júl. 15. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!