Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos emberek csak hónapok évek elteltével jönnek újra össze a volt párukkal? Hogy-hogy eltelhet ennyi idő?

Figyelt kérdés
Veletek volt már ilyen? Mindvégig hiányzott a másik?
2013. jún. 5. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az értelmesebb emberek NEM jönnek össze újra a volt párjukkal, mert abból jó dolog szinte soha sem lesz.


Kivétel, ha még nagyon fiatalok, éretlenek voltak és amikor (évek múlva) újra találkoznak, addigra mindketten erösen megváltoztak.

2013. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában azok szoktak ilyet akik még szeretik egymást vagy nem találtak jobbat de ez szerintem ritka egy új kapcsolat az embere 99%-ával képes elfeledtetni a régit.
2013. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyen egyszer, 4 év után - azalatt volt egy 3,5 éves kapcsolatom. Eszembe sem jutott, aztán valahogy egymásra találtunk, amikor szakítottam az exemmel. De óriási hiba volt, semmi sem változott, sőt, talán még rosszabb lett, úgyhogy rövid úton végleg lezártuk a dolgot.
2013. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha a földön nem lenne más, akkor sem

ami elromlott, nem fog megváltozni sőt, az emberek változása miatt, egyre több rossz jön a felszínre, finoman fogalmazva

soha nem teszek ilyet N

2013. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 11 év után találkoztam valakivel, akivel anno randiztam egy ideig, és mostanában újra randizgatunk :) És szerintem nagyon jó, mert már ismertem milyen volt fiatalnak, sokat tudtunk dumálni a közbenső időkről, meg aztán már teljesen máshogy éljük meg így felnőtt fejjel ezt az egészet. Szóval akármi is lehet ebből :)
2013. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem jönnék össze egyik exemmel sem. Nem véletlenül lett vége egyikkel sem.
2013. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!