Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exbarátnőmmel 6 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőmmel 6 év után szakítottunk.1 év elteltével voltam nála egy bizonyos dolog miatt és amikor beszélgettünk megkérdezte, hogy szeretem-e? Miért kérdezte meg? (35 ff)

Figyelt kérdés
Én azt a választ adtam,hogy nem válaszolok. Egyáltalán nem felhőtlen a viszonyunk mert haragszom rá... de legbelül még egyébként szeretem! Azért kérdezte meg,hogy megalázhasson,hogy rávágja azt a választ,hogy ne szeressem mert ő már rég nem szeret?
2020. jan. 11. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hiányzol neki. Nem hiszem, hogy bármiféle hátsó szándékot bele kéne magyaráznod. 6 évig voltál vele, az nem kevés idő...
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Az kizárt dolog, mer én aztat nem tudom.
2020. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább hiányzol neki, mint bármi rossz szándéka lenne. Lehet őrlődik benne, hogy újra kellene kezdenetek talán.
2020. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy érdekelte, hogy túl vagy-e rajta. Lehet látta, hogy még nem közömbös neked.
2020. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Természetesen én 1 év alatt próbáltam nagyon sokszor kezdeményezni,újra kezdeni de hiába!

Mindig azt a választ kaptam,hogy felejtsem el stb.. egyébként soha nem írna rám. Akkor meg minek kérdezte meg?

Szerintem tényleg csak azért mert lehet,hogy van már neki titokban valaki és nem akar a lelkembe gázolni. ?mondjuk nekem azt mondta,hogy nincs semmilyen kapcsolata!

2020. jan. 11. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az egóját akarta növelni a tudattal, hogy odavagy még érte. Vagy hiányzol neki. Nehéz megmondani így hirtelen. Keresett azóta?
2020. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Beszéltünk azóta párszor facen pár percet,de mindig én írtam rá.

Kérdettem,hogy miyen volt a 2019-es év? Azt válaszolta,hogy semmilyen,semmi extra!

2020. jan. 11. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem kérdeztél utána vissza, hogy ő szeret e téged? Lehet okosabbak lennénk..
2020. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert egy makacs egoista nő.Bármit kérdezek ilyen témában azt mondja,hogy nem muszáj mindent tudnom. Tehát ennyi a válasz. Amúgy meg ha szeretne akkor nem mentünk volna szét.
2020. jan. 12. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor adja magát, hogy egónövelés az egész. Nem keres, leráz... Kell még bizonyíték?
2020. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!