Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Titeket is meglep, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Titeket is meglep, ha a párotok állja bizonyos költségeiteket?

Figyelt kérdés

Amikor a párotok felajánlja, hogy kifizet koncertjegyet, vonatjegyet, vagy megvesz valamit, amiről éppen beszéltetek valamikor random, nem lesz rossz érzésetek tőle?

Eddig kapcsolataimban mindig én húztam a rövidebbet költségekben is sajnos, viszont a mostaniban még nem húztuk meg ennek a szabályait és nagyon új párom viselkedése.

Rosszul kellene éreznem magam emiatt?


2021. jún. 29. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Van az az Extrém sóherek sorozat a TLC-n, írj nekik, hàtha rólad is forgatnak egy részt, 5-ös 🤣
2021. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 Inkább papírozzátok le közjegyző előtt, és akkor az örökös fizethet.
2021. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Viccből írtam. :D Örülök, hogy neked amúgy leesett elsőre. :D

De érdekes, hogy mennyire szépen le lettem pontozva :D

2021. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindenki érti a viccet :)
2021. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A vicc a hangsúlytól nagyban függ, ezt írásban nem látod, plusz az oldal tele van olyanokkal, akiknek ez nem vicc.
2021. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lep meg. A kezdetektől ilyen volt.
2021. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem lep meg. Szerintem normális kapcsolatban ez oda-vissza megy, hogy meghívjuk a másikat erre meg arra, mert 9r9met szeretnénk neki szerezni.
2021. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem így normális.

Mondjuk udvarlási időszakban mindig mindent én fizettem, bár voltak akik jelezték, nem elvárás, és szívesen be is szállnak, én nem fogadtam el.

Komoly kapcsolatban már persze sokmindent közösen fizetünk, de alapvetően mindig én többet.

Ennek két fő oka van: egyrészt én e tekintetben (szinte semmi másban) elég konzervatív vagyok, és szerintem az úr fizessen a hölgynek, másrészt megengedhetem magamnak. Őszintén szólva még sosem volt dolgom olyan nővel, akinek több pénze volt mint nekem, szóval emiatt is így éreztem korrektnek.

2021. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne meglepő? Szerintem teljesen normális egy induló kapcsolatban. Összeköltözés után meg úgyis jellemzően együtt fizettek mindent, higy közös lesz az életetek. :)
2021. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem lep meg, együtt/közösen élünk, minden költséget az áll akinek épp kényelmesebb, akinek eszébe jut.

A vonatjegy mondjuk tényleg meglepne, a településünkön nincs jegykiadás, bankkártyám pedig csak nekem van. :D

2021. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!