Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők akik fent vannak különfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akik fent vannak különféle társkereső oldalakon miért nem tudnak egy napnál előrébb gondolkodni, vagy csak kicsit máshogy bizonyos dolgokról?

Figyelt kérdés

Soknál ki van téve 1. komoly kapcsolatot keres és párhuzamosan mellette van, hogy sokat csalódott már xy oldalon (tehát annyi kannal összefeküdt? akkor lehet benne is van kicsi hiba ha csak ilyenekkel találkozik) 2. gyereke van - na mielőtt legyártották a gyereket átgondolni, hogy miután megszületik is együtt leszek e még apuval...3. kutya az gyerekpótlékként van? 4. a legjobb variáció háziállat + gyerek egyben (erre csak a több gyerekkel lehet rátromfolni)


Azt már megfigyeltem, hogy akinek gyereke van az szerintem , ha érdekelne olyan nő/csaj (idősebb fiatalabb) akkor le se tudnám őket vakarni magamról (és ez igaz a legbombázóbb kinézetű nőre is). Tény, az valószínű látszik rajtam, hogy el tudok tartani egy családot egyedül is- szerencsére egész jól keresek- , szóval a biztonságérzete meglenne.... de engem meg onnantól kezdve, hogy gyereke van valakinek, hidegen hagy.... saját gyereket szeretnék előbb utóbb és nem másét... azok meg akiknek nincs kb átnéznek az emberen és kb olyanokkal állnak le akiről én férfiszemmel megmondom, hogy szóba se kéne vele állnia valakinek ha komolyat akar.... (nem vagyok prűd, nem kell feltétlen esküvőt tervezni egy randi után :D de azért legalább ne hazudjon már magának az illető ebben az esetben - lett volna lehetőségem nekem is úgyis hogy nem is kerestem... de nem igazán érdekelt ez az egyéjszakás téma)


31F BP (lehet vidéken más a felfogás ebben a témában)


2021. febr. 22. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ma sem húzott senki jobbra a Tinderen?
2021. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
31 éves vagy, már rég csinálhattál volna saját gyereket. Hamar kiöregszel és nem kellesz majd senkinek. Ennek ellenére ítélkezel mások felett. Nem kötelező gyerekes anyukákkal ismerkedni.
2021. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekes anyukák védelmében mondom csak, hogy nem feltétlenül látja előre az ember, hogy gyerek után is fixen együtt maradnak-e. Sokan gyerek nélkül is szakítanak/válnak 10-15 év után is, akármilyen okból, ezen szerintem a gyerek-kérdés nem feltétlenül változtat (tehát aki gyerek nélkül szakítana, az gyerekkel együtt is fog, és fordítva is). Ez nem feltétlenül az előre gondolkodás hiányát jelzi.


Amúgy nem kötelező gyerekes nőkkel ismerkedned. Keress olyat, akinek nincs ilyen szintű múltja, ha ennyire tapadnak rád a nők, akkor nem lehet olyan nehéz dolgod. Hajrá!

2021. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Tehát eleve a gyermektelen nőknek nem kellesz. Annak ellenére, hogy te is gyermektelen vagy, és jól keresel.

Ennek okát kéne felderítened magadban.


És ne ítélkezz azokról, akiknek gyerekvállalás után ment tönkre a házasságuk. Sokat változik akkor az apának és az anyának is az élete. Nem mindig sikerül megtalálni újra az összhangot. Hasonló változás az is, amikor a nő visszamegy dolgozni.

Ahogyan egy elvált férfiismerősöm mondta: "Hidd el, senki nem úgy házasodik, hogy egyszer majd el fog válni."

2021. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Savanyú a szőlő haver?
2021. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Tehát a nőknek azért nem kéne komoly kapcsolatban sem gyereket vállalniuk, hogy a hozzád hasonló nyomorékoknak nagyobb legyen a választék gyerektelenekből?
2021. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok fent társkeresőn, sosem voltam és gyerekem sincs, de amit a kérdésedben állítasz pusztán felháborító és provokáció. Tehát szerinted ha egy nő komoly kapcsolatba gyereket vállal, elvileg egy olyan férfival akit szeret, akkor nem gondolta át a dolgot? Nyilván van ilyen is, ahol a kapcsolat már eleve szar volt, és mégis született gyerek, hátha majd az megjavítja, de nem ez a jellemző. Egy jó kapcsolatot is meg tud viselni egy gyerek érkezése, és szét tudja húzni a feleket. Na és a zsem mellékes, hogy a nő van otthon a gyerekkel x ideig, felnőtt beszédet sem hall a tévén meg a férjén kívül, de a férj fáradt, nincs kedve beszélgetni, cseszik segíteni a gyerek körül, így a feleség ellomposodik, fáradt, nincs kedve szexelni és a többi és a többi. Szóval ez igen csak két emberen múlik.
2021. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat amilyen stilusod van, orulhetsz, hogyha az altalad lesajnalt gyerekes anyukak szoba allnak veled. Elegge csokkentett erteku vagy ilyen stilussal. Mondjuk ugy beerik veled. Aztan a legtobb eszre is veszi, es meg nekik sem kellesz. Valogatni? Almodik a nyomor.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Nos, mikor férjhez mentem és gyereket vállaltam - átgondoltan, rengeteg pénz, idő és orvosi beavatkozás után lombikkal sikerült - sok mindenre gondoltam, de arra nem, hogy közel 15 év boldog házasság után egy egy turista a frissen bérelt lakóautójával elfelejti, hogy az út melyik oldalán kell vezetnie és frontálisan belerohan a férjem autójába.

Anyagilag fel tudtunk készülni, hogy ne legyen gond, ha valamelyikünkkel történne valami, érzelmileg persze lehetetlen. Van pénzem, nem szorulok senkire, aki eltartana. De van gyerekem, és van háziállatom is - olyan dolgok, amelyek ugyan a Te szemedben vállalhatatlanná tesznek - nekem viszont az életem részei, akiket nagyon szeretek, és akiket soha nem hagytam volna ki az életemből azért, hogy ha egyszer véletlenül megözvegyülnék, eladhatóbb legyek.

2021. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy ennyire tapadnak rám a nők, azt mondtam, hogy a gyerekesek 10szer jobban mint a gyerek nélküliek.


Azt is teljesen megértem félreértés ne essék, nem könnyű gyerekkel, változik az élet , de itt jön be az, hogy én leginkább sajátot szeretnék.


Azt is értem, hogy bármilyen oka lehet annak , hogy valaki egyedül van gyerekkel, lásd 9 es válaszoló. Ez egy nagyon szomorú dolog, egy szomorú sajnálatos, rajtatok kívül álló oka volt ennek.


Nem azzal van bajom, hogy valakinek van gyereke, mert ez egy jó dolog... a baj az , hogy még én is szeretnék és sajátot szeretnék (akinek már van az esetek nagy részében nem is akar már több gyereket) Illetve még mielőtt gyerek lenne, azért a leendő anyukájával még azért jó lenne csinálni ezt azt, amit gyerekkel már bonyolultabb.

2021. febr. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!