Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők akik fent vannak különfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akik fent vannak különféle társkereső oldalakon miért nem tudnak egy napnál előrébb gondolkodni, vagy csak kicsit máshogy bizonyos dolgokról?

Figyelt kérdés

Soknál ki van téve 1. komoly kapcsolatot keres és párhuzamosan mellette van, hogy sokat csalódott már xy oldalon (tehát annyi kannal összefeküdt? akkor lehet benne is van kicsi hiba ha csak ilyenekkel találkozik) 2. gyereke van - na mielőtt legyártották a gyereket átgondolni, hogy miután megszületik is együtt leszek e még apuval...3. kutya az gyerekpótlékként van? 4. a legjobb variáció háziállat + gyerek egyben (erre csak a több gyerekkel lehet rátromfolni)


Azt már megfigyeltem, hogy akinek gyereke van az szerintem , ha érdekelne olyan nő/csaj (idősebb fiatalabb) akkor le se tudnám őket vakarni magamról (és ez igaz a legbombázóbb kinézetű nőre is). Tény, az valószínű látszik rajtam, hogy el tudok tartani egy családot egyedül is- szerencsére egész jól keresek- , szóval a biztonságérzete meglenne.... de engem meg onnantól kezdve, hogy gyereke van valakinek, hidegen hagy.... saját gyereket szeretnék előbb utóbb és nem másét... azok meg akiknek nincs kb átnéznek az emberen és kb olyanokkal állnak le akiről én férfiszemmel megmondom, hogy szóba se kéne vele állnia valakinek ha komolyat akar.... (nem vagyok prűd, nem kell feltétlen esküvőt tervezni egy randi után :D de azért legalább ne hazudjon már magának az illető ebben az esetben - lett volna lehetőségem nekem is úgyis hogy nem is kerestem... de nem igazán érdekelt ez az egyéjszakás téma)


31F BP (lehet vidéken más a felfogás ebben a témában)


2021. febr. 22. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

De most mi a kérdés? Akkor keress olyat, akinek se állata, se gyereke. A gyerek megcsinálásához amúgy egy farok is kell, úgyhogy ebből a szempontból minden egyedülálló szerinted felelőtlen nőre jut egy férfi is.

Az, hogy sokat csalódott, nem feltétlen azt jelenti, hogy sokakkal lefeküdt.

Igazából az egész kérdésed támadó és általánosító, konkrét értelme nincs, válaszolni nagyon mit nem lehet rá. Vagy most az fáj, hogy van merszük gyerekeseknek meg állatosoknak is társkeresőzniük? Lapozz akkor tovább, keress másmilyet. Ha nem jön össze, akkor lehet benned is van kicsi hiba ha csak ilyenekkel találkozol. (Ezek ugye a te szavaid.)

2021. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kutyám van, de nem tekintem gyerek-pótléknak. Régóta szerettem volna, most jött el az ideje. Nem értem, hogy függ össze a társkereséssel, eddig eszembe sem jutott, hogy ez hátrány lehet.
2021. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor előre gondolkoztak azt látták maguk előtt, hogy a gyermekeik apjával élik le majd az eletüket, vagy annyira akarták a gyereket hogy nem érdekelte őket a holnap.

Én pl. gyerektelen háziállattalan 28 eves budapesti nőként nem jönnek össze veled mert kevésnek tűnik az empatiad.

Inkább lenne alkalmim egy "nem is beszélnél vele" faszival, mint veled egy komoly kapcsolatom mert tudom hogy a rosszfiút nem érdeklem es lesz egy jó szexem, te meg azt hazudod a pofámba, hogy akarsz gyereket de egy kisállat irritál.

Nekem ATM nem kell aki keltetőnek néz, nekem egy férfi kell aki példakép lesz a gyerekének vagy aki bevallja hogy nem akar a gyerekkel foglalkozni és nem ejtet pofára - és sok más nő van így vele.

Lepontozhatsz, akkor sem értem mi értelme volt kiírnod a kérdést, csak nem kell leállnod ismerkedni azzal aki nem tetszik neked és ennyi, azt kezdesz az életeddel amit akarsz, pont úgy mint mások.

2021. febr. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi baj az állatokkal. Milyen gonosz, önző ember lehet, aki nem szereti az állatokat.. Ismerek ilyen embereket. Ők az embereket se tudják szeretni, csak saját magukat. Neked is ez jön le a megnyilvánulásodból.
2021. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem soha nem is találsz magadnak nőt.
2021. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!