Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszállnál a randipartnered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszállnál a randipartnered kocsijába az első randin, ha előtte csak a neten beszéltetek?

Figyelt kérdés
Vagy az első pár randin, amikor még csak ismerkedtek?

2021. febr. 1. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Simán
2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

attól függ milyen az illető és milyen az autó.


Pl egy ránézésre életveszélyes szakad roncs, amit a szentlélek tart össze.. akkor inkább nem.

2021. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Amellett, hogy alapból óvatos vagyok, nem szeretek olyan mellé beülni, akiről nem tudom, hogy vezet.

2021. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Elsőre én nem szállnék be. 2-3. randin már igen, de javaslom fotózd le az autót úgy, hogy a rendszám is jól látszódjon. Randi előtt szólj anyudnak, barátnőidnek, vagy bárkinek akiben megbízol, hogy kivel vagy és küldd el nekik a képet a kocsiról. Ha netán történne bármi. Tudom, túlzásnak hangzik, de nagyon beteg világban élünk és jobb elővigyázatosnak lenni. Sok rosszat lehet hallani.
2021. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze.
2021. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha előtte nem ismertem, akkor csak fokozott óvatossággal. Azaz mindenkinek szólnék, hogy hol és kivel vagyok, továbbá randi előtt és után bejelentkeznék, hogy mi van velem. Amúgy a rendszám lefotózása sem rossz ötlet. ;)
2021. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Első randin nem.
2021. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Általában ez fordítva van, az én autómba ülnek be. Eddig nem volt olyan, akinek ez probléma lenne.


F

2021. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
első randin alapból nem szervezek olyan programot, ahova autóba kellene ülnünk vagy utaznunk kellene.. főleg olyannal, akivel addig csak neten beszéltem.
2021. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
beszállnak mindig:)
2021. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!