Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszállnál a randipartnered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszállnál a randipartnered kocsijába az első randin, ha előtte csak a neten beszéltetek?

Figyelt kérdés
Vagy az első pár randin, amikor még csak ismerkedtek?

2021. febr. 1. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Nokent nem

Ellenben hozzam beszallhat a pasi ...

Aot volt mar olyan randim ahol kocsikaztunk az autommal 🙂

2021. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Saját kocsival megyek a megbeszélt helyre.
2021. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Én elsőn biztos nem. 30f
2021. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszálltam 2x is. Mindig minden lehető ismerősömnek megmondtam, hogy mikor és hova megyek, kb mikor keressenek, ha baj lenne.

Én sem szívesen tettem, viszont most a korona para miatt korlátozottak a lehetőségek, így mind a 2 pasival kirándulni mentünk.

Az első azért ajánlotta az autót, mert tömegközlekedéssel messze lett volna és nehezen megközelíthetető. Vele találkoztam többször is, de nem lett kapcsolat.


A másikkal szintén kirándulni mentünk, igaz, hogy közelebb, de éreztem, hogy szimplán kedveskedni akar ezzel, nem elrabolni vagy megerőszakolni.


Persze az ördög sosem alszik, de több napos/hetes beszélgetések előzték meg ezeket a találkozókat és megbízhatónak tűntek.

2021. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

21:01-es de ha nem tudnád, hogy kocsival jön, és ott ajánlaná fel, hogy inkább azzal menjetek tovább, vagy, hogy hazavisz?


21:21-es, sajnos férfiakkal ugyanúgy történhet baj ilyen esetben :/

2021. febr. 1. 22:29
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Első randira amit megbeszélünk helyet, mindig olyan, hogy könnyen tudok odajutni és könnyen távozni. A hely fix, és nem kell vinni-hozni. Vadidegen ne furikáztasson.
2021. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer randiztam egy tinderes férfival, aki 10 évet lehazudott a korából, de jól öltözött volt, viszont volt egy csúnya heg a fülénél(hosszú), amit leretusált a képeiről. Persze ejtettem, mert átvàgott és idős is volt(38). Egy két évvel később viszontláttam “szadistaként” egy szexpartnerkereső oldalon(ugyanúgy 28nak hazudta magát mellé).


Nem szabad beszállni a másik mellé autóba. Társkeresőn az INCELes buggyant srácról is kiderült, hogy rendőrségen titkár, ráadásul helyes..

2021. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki a férfi, vagy ha drága a kocsija, úgyis beszállsz.
2021. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"inkább azzal menjetek tovább"


Nincs tovább. Nem megyünk sehova tovább.

2021. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!