Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ilyet keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ilyet keres, szerintetek csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Az van beállítva neki, hogy ezt keresi:

beszélgetés, laza kapcsolat, hosszú távú kapcsolat.


Rámírt azzal, hogy a személyes ismerkedést preferálja, és, hogy én hogy vagyok ezzel.

Írtam neki, hogy ha itt kijövünk, és jól el tudunk beszélgetni, akkor onnantól én is.

Erre azt írta, hogy hát nem a legjobb internetes kommunikáció terén, de akkor megpróbálja.


A kérdésem azonban arra irányul, amit keres. Szerintetek, a címkék alapján (beszélgetés, laza kapcsolat, hosszú távú kapcsolat) csak szexpartnert keres? A laza kapcsolat eléggé elbizonytalanít...



2021. febr. 4. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindenre vehető csajtol függ. Ezt jelenti.

Aki nem annak meg letagadják.

2021. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mármint, nem csak így írt rám ezzel, hanem, hogy szimpatikusnak tűnök, stb. Szóval nem csak ezt írta így.😂

Egyébként nekem beszélgetés, hosszú távú kapcsolat van beállítva ahhoz, hogy én mit keresek, ha ez számít.

2021. febr. 4. 14:17
 3/11 A kérdező kommentje:
14:16-es, hát igazad lehet.
2021. febr. 4. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Ez így ebben a formában csak dugó pajtit keres.


Nem egymást keresitek

2021. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek egyébként, nagyon tolakodó lenne rákérdezni, hogy mit keres? (Mennyire komolyat)

Beszélgetünk már egy ideje, szóval nem így első kérdés lenne :)

2021. febr. 4. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen nem erdekli, hogy milyen a kapcsolat, csak dugni lehessen benne. Ha kesobb barmikor reklamalsz, hogy tobbet szeretnel, akkor meg erre fog hivatkozni, hogy nem is vert at teged, csak mashogy ertelmeztetek. Gyanitom nem is te leszel az elso, akit igy agyba visz.
2021. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért szeretném megkérdezni tőle amit írtam, csak nem tudom tolakodó lenne-e😂
2021. febr. 4. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Barmit megkerdezhetsz, o meg barmit valaszolhat. Igazabol ez kene legyen a menetrend, eloszor megbezelitek, hogy ki mit akar a masiktol, es csak utana estek agynak. Plane, ha az egyik fel 1 menetnel tobbet szeretne.
2021. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, valóban már meg kellett volna kérdeznem.
2021. febr. 4. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
4 es ez nem igaz.ismerkedik és ahogy alakul ezt jelenti.
2021. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!