Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ilyet keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ilyet keres, szerintetek csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Az van beállítva neki, hogy ezt keresi:

beszélgetés, laza kapcsolat, hosszú távú kapcsolat.


Rámírt azzal, hogy a személyes ismerkedést preferálja, és, hogy én hogy vagyok ezzel.

Írtam neki, hogy ha itt kijövünk, és jól el tudunk beszélgetni, akkor onnantól én is.

Erre azt írta, hogy hát nem a legjobb internetes kommunikáció terén, de akkor megpróbálja.


A kérdésem azonban arra irányul, amit keres. Szerintetek, a címkék alapján (beszélgetés, laza kapcsolat, hosszú távú kapcsolat) csak szexpartnert keres? A laza kapcsolat eléggé elbizonytalanít...



2021. febr. 4. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Az 1essel értek egyet, ha csak szex akkor szex, ha alakul a molekula akkor annál több.... Internetes kommunikációban én is csak akkor vagyok jó, ha a másik is partner benne, ha nem akkor azt stand up nak nevezik (és arra ott a dumaszínház ahova lehet menni) Élőben jobb szeretek beszélni, de megint erre is igaz, ez is akkor a legjobb , ha a másik is partner benne.... egyébként kb megint ott tartunk, hogy csak szórakoztassam...


De az is tény hogy a nőknek abszolút nem megy a netes kommunikáció, elvárnák a férfiaktól, hogy ilyen olyan szöveget ne is írjanak, ha nem vagy humoros akkor kopj le k.csög, stb stb, de ők meg megszólalni nem tudnak....


Ezalatt azt értem kedves kérdező, néma gyereknek anyja se érti a szavát, a gondolatolvasást nem találták még fel, tehát kérdezd meg....

2021. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!