Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az eddigi leggázabb/legvicc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az eddigi leggázabb/legviccesebb/legérdekesebb társkeresős sztoritok?

Figyelt kérdés

Lehet pozitív vagy negatív is, kezdem akkor.


1. Megismerkedtem egy sráccal, és megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozom vele. Így is lett, viszont ahelyett, hogy elmondta volna a teljes nevét az elején, már egyből csókolóztunk, és úgy néztünk ki, mint akik legalább 3 hónapja járnak. Lett is belőle egy kapcsolat, ami pont a kapkodás miatt nem lett túl hosszú.


2. Találkoztam egy elmondása szerint 30 év körüli sráccal, nála, mert a Covid miatt máshogy nem lehetett megoldani. Viszont véletlenül megtaláltam az igazolványát, amiből kiderült, hogy valójában 40 éves elmúlt, arról nem is beszélve, hogy a gépét is bekapcsolva felejtette, amin látszott, hogy valaki más szívecskéket küldözget neki.


3. Megbeszéltük a találkozó helyét és időpontját. Előtte rám ír, és közli, hogy neki nincs kedve most max. 15 km-t buszozni.


4. Egy nagyon fontos dolgot elmondtam neki előtte, hogy ha ebben nem értünk egyet, ne húzzuk egymás idejét. Azt mondta, hogy megérti. Jól alakult a randi, úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki, erre a végén közli, hogy na de ő azt a bizonyos dolgot, amit megbeszéltünk, mégiscsak másképp látja, mint én.



2021. jan. 30. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont véletlenül megtaláltam az igazolványát, amiből kiderült, hogy valójában 40 éves elmúlt, arról nem is beszélve, hogy a gépét is bekapcsolva felejtette, amin látszott, hogy valaki más szívecskéket küldözget neki."


Veled randizni is elég gáz lehet

2021. jan. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!