Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy elzavartam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elzavartam a pasit ? Valóban velem lenne a gond?

Figyelt kérdés

Már negyedjére emlegette, hogy beszéljünk videóban. Eddig nem reagáltam rá. Úgy tettem, mintha elment volna a fülem mellett. Tegnap írtam neki, hogy oké beszélhetünk. De nincs mutogatás és semmi. Azt írta, pedig kell egy kis izgalom. Mondom, akkor itt be is fejezhetjük, mert én úgy nem mutogatom magam senkinek. Azt mondja, az izgalom nem pucérkodást jelent. De megérti és elköszönt. Ezt nem hagytam szó nélkül és annyit írtam még neki, hogy utálom, ha egy faszi erőszakos és a randin is tuti rám másznál, ha napok óta ezt nyomod. Azt írta, hogy

"te egy előítéletes hülye vagy, előbb pattintottalak le, ne alázd tovább magad" és letöltött.


Ez most komoly, hogy ő pattintott le és én előítéletes hülye vagyok??? Xd



2021. máj. 30. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Szard le. Jól tetted. Csak behisztizett, mert leb@sztad és valamivel oda kellett még szúrni, ha már őfelsége egy perverz barom és nem kapta meg, amit akar ugye.
2021. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, fölöslges játszani a hülyét, a kis izgalom arra vonatkozott, amire gondolsz. Mindegy, hogy a kérdésed után mondta, épp arra válaszolva írta, tehát maga is elismerte. Tök igaza van. És miután "megvádoltad", kulturálatlanul védte meg magét. Igazi kulturált férfi nem mond ilyet egy félreértésre, hogy lepattintottalak, meg ne égesd magad. Igazi férfi, ha ki is állna magáéert, azt mondaná, hogy félreértés történt.
2022. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, és nem neked írtam, hogy ne játsszd a hülyét, hanem a 8-asnak, aki még a lakását is körbemutatná a neten egy idegennek. XD XD Nem véletlen, hogy egyes biztosítók enm fizetnek, ha úgy rabolnak ki, hogy előtte kiírtad a netre, hoigy elutazol.
2022. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!