Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy elzavartam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elzavartam a pasit ? Valóban velem lenne a gond?

Figyelt kérdés

Már negyedjére emlegette, hogy beszéljünk videóban. Eddig nem reagáltam rá. Úgy tettem, mintha elment volna a fülem mellett. Tegnap írtam neki, hogy oké beszélhetünk. De nincs mutogatás és semmi. Azt írta, pedig kell egy kis izgalom. Mondom, akkor itt be is fejezhetjük, mert én úgy nem mutogatom magam senkinek. Azt mondja, az izgalom nem pucérkodást jelent. De megérti és elköszönt. Ezt nem hagytam szó nélkül és annyit írtam még neki, hogy utálom, ha egy faszi erőszakos és a randin is tuti rám másznál, ha napok óta ezt nyomod. Azt írta, hogy

"te egy előítéletes hülye vagy, előbb pattintottalak le, ne alázd tovább magad" és letöltött.


Ez most komoly, hogy ő pattintott le és én előítéletes hülye vagyok??? Xd



2021. máj. 30. 13:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*letiltott
2021. máj. 30. 13:42
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Csak simán tudni akarta, hogy kivel beszélget.
2021. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ki korán kel aranyat lel analógiájára, ki korán tilt, az pattint. 😃
2021. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Könnyen akart megkapni és te nem adtad magad. Erre ő tovább ált mert gondolom olyan pasi aki külső adottságait tekintve így létezik. Gondolom jó képű, magas stb.
2021. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ennek már vége. Mit kattogsz rajta?
2021. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Valami tényleg nincs rendben az észjárásoddal. "De nincs mutogatás és semmi." amíg ezt TE nem írtad ide, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen irányba menne a videóbeszélgetés. Igen, előítéletes vagy, mert TE feltételezted, hogy valamiféle szexchat lesz belőle, míg ő csak beszélgetni akart.

Annyi mentséged lehet, hogy ha előtte már chaten/szóban is szexuális irányba terelte a témát, akkor jogos a feltételezésed.

2021. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mi más lehet "a kell egy kis izgalom" szófordulata szerinted?
2021. máj. 30. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

'Mert mi más lehet "a kell egy kis izgalom" szófordulata szerinted?'

1. azt már az után írta, hogy te feltételezted a szexualitást

2. tőle kérdezd mire gondolt, megírta, hogy nem pucérkodásra


Mi lehet még izgalom? Talán látni a másik mosolyát, reakcióit, esetleg körbemutatni a lakást, stb.

2021. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Mi lehet még izgalom? Talán látni a másik mosolyát, reakcióit, esetleg körbemutatni a lakást, stb."


Ehhez nagyon naivnak kell lenni.

2021. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a csávó nem az a fajta. Most barátnőmnek megmutattam, kiderült, hogy ismeri személyesen. Régebben swingerezett a faszi rendszeresen. Sztm jó volt a feltételezésem, hogy nem a két szép szemem akarta látni.. Megérzés.
2021. máj. 30. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!