Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első szex nem tökéletes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szex nem tökéletes, az óriási gond a legtöbb nő szemében?

Figyelt kérdés

Jóképűbb vagyok, magas, vékony-sportos. A méretem rendben van (17 cm), a higiéniám is, erekciós problémám sincs. Ami gond viszont, hogy hajlamos vagyok gyorsan elélvezni, főleg ha régen szexeltem és nem tudok előkészületeket tenni, nem tudok fejben kicsit felkészülni. Egy kapcsolatban tudom ezt kezelni, úgymond belejövök a dolgokba néhány együttlét után egyre jobban, de az első szexnél sokszor elélvezek nagyon hamar. A berakás után 1-2-3 perccel is, ha folyamatosan szeretném csinálni. Óvszerben sem jobb a helyzet, tehát ilyen szempontból nem segít. Néha szoktam használni érzéstelenítő gélt vagy kenőcsőt, amivel tudom mennyivel előtte kell bekenni, hogy felszívódjon és a nő már ne érezze a hatását, de én igen.


2-vel ezelőtt is gyorsan elélveztem az első szexnél, de még akkor utána volt idő egy második menetre és ott jobb voltam (10-15 perc), meg még együtt is aludtunk és a reggeli menetnél is jobban bírtam (kb megint 10-15). De a legutóbb a csajnak mennie kellett haza az első menet után, nem is terveztünk ott alvást és azt éreztem csalódott, pedig előtte azt láttam nagyon bejövök neki. (És 4. randin feküdtünk le, szóval komolyabban terveztünk egymással.) Körül vagyok metélve, talán ezért olyan érzékeny ott a farkam alsó része a makknál, de ingerlésre nagyon könnyen jön nekem sajnos az élvezési inger. Ez mennyire nagy gond az elején?


2021. máj. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte leszek. Ez nem csak az elején gond. Ez gond lesz az egész kapcsolatban. Tapasztalat. Az nagyon jó, hogy megpróbálsz tenni a dolog érdekében, hogy a nőnek is jó legyen. Ha a farkaddal nem megy, legalább máshogy elégítsd ki. Szóval ha neked már jó volt, ne hagyd úgy a nőt se.
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Kb. mint az első, azt tudom mondani. Oké, 5 perc alatt elsülsz, de akkora azért a nő se maradjon hoppon, orgazmus nélkül, mert nyilván csalódott lenne. Én legalábbis biztos az lennék.
2021. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal nem tragédia, jártam így. Később jobb szexeink lettek. Az a gáz csak, ha valaki általánosságban gyorstüzelő. Nem igénylek nagyon sok behatolást mondjuk, mert úgy eleve nehezen megyek el, de azért ne 2-5 percig tartson.
2021. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kifejezetten szeretek puncit nyalni ettől függetlenül is. Szeretem lefárasztani a nyelvem és tudom mit hogyan kell ott lent csinálni. Ezt direkt nem akartam mondani, úgymond ezzel nem kompenzálni szeretnék, nyilván az lenne a legjobb, ha szeretnék puncit nyalni és mellette még jobban tudnék szexelni is. De értem miért mondjátok.


Elég sokat gyakoroltam és megtanultam ezeknek az érzéstelenítő géleknek a megfelelő használatát úgy, hogy a nőre viszont ne hasson. Viszont azzal kb a szex előtt 1-1,5 órával kell bekenni magam és ez sokszor nem kivitelezhető, például egy randin. Vagy nyilván sokszor szexelnek úgy emberek, hogy 1-1,5 órával előtte még nem tudják hogy szex lesz, mert történnek ezek spontán is a pároddal, ha már együtt vagytok.

2021. máj. 13. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Akkor ha így jársz első alkalommal, nyugodtan kommunikáld, hogy egyébként nem ennyi a teljesítményed és a későbbiekben szeretnéd őt tovább kényeztetni, de régen voltál már nővel és ő nagyon felizgatott. Nem harapunk, nyugodtan lehet erről nyíltan beszélni, megesik. Pláne, ha kompenzálsz is és nem hagyod ott az adott nőt kielégületlenül.
2021. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyenek miatt nem jó az egyéjszakázás.

Normális ember tudja, hogy az első alkalom kb tanulópénz. Mint amikor veszel egy új mosógépet, és elsőre tök sokáig olvasgatod a használati utasítást, meg keresed a gombokat. Az újat meg kell tanulni mindig.

2021. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gond. Nekem furcsa is, ha valaki fergeteges lepedőakrobatikára számít egy olyan emberrel, aki ilyen téren idegen, nem ismerjük egymás testét, nincs ilyen értelemben bizalom, nem ismerjük egymás vágyait, igényeit, preferenciáit.

Én alapból úgy vagyok vele, hogy igazán jó majd a sokadik alkalommal lesz, amikor már összecsiszolódtunk, addig csak próbálkozgatunk.

N

2021. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!