Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak tele a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak tele a netes társkeresők óriási igényű lányokkal és nőgyűlölő férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokszor ezt hallom másoktól, hogy akikkel ott beszélgetnek előbb vagy utóbb legtöbbször ez derül ki. Persze van sok normális is, de egyre több a megzakkant egyén. Miért? Bennük van csak a hiba?
2014. febr. 1. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én ezt nem tapasztaltam
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek is szeretnének társat, de mivel nincs könnyű dolguk, ezért szerintem minden lehetőséget megragadnak, így a netes társkeresést is.
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamilyen szinten teli vannak hibával. Óriás igényű nők elemezzük: Csalódott vagy 80x mert soha semmi nem volt neki elég jó ezért most próbálkozik egy táskereső oldalon, mivel nincs párja és azt hiszi hogyha előre olvashat az emberekről meg láthatja őket képen akkor az egyelő azzal hogy biztos ki fogja tudni elégíteni az igényeit.

Nőgyűlölő férfi: Szintén rengeteg nő átcseszte és hogy miért? Mert valószínűleg ő is elcseszett valamit de ezt mindig is félni fog bevallani magának és lemerem fogadni hogy erre majd jönnek itt is a kommentek.. szóval benne is volt hiba ezért a nők ott hagyták és szintén nincs senkije. Próbálkozik egy ilyen idióta oldalon mivel azért neki is szüksége lenne már végre valakire csak talán ezt még ő sem meri bevallani magának.

2014. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem: 18L
2014. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves első, én ezt nem tudom. De tény és való, hogy rengeteg lány barátom írja, hogy fent vannak, de a pasik 80%-a két levélváltás után pucér vagy bikinis képet akar, ha nem kapják, akkor meg leribizik a nőket. A pasi ismerőseim meg mind azzal jönnek, hogy a csajok 95%-a vissza sem ír nekik, ha ódát írnak a nőnek, akkor sem. Ha visszaírnak akkor is legtöbbször kiderül, hogy 25 körül saját lakást, autót, sportos testet, sok barátot várnak el a pasiktól, mert hogy a való életben kevés az ilyen pasi, így itt hátha más a felhozatal.
2014. febr. 1. 11:25
 6/19 Költőnő? ***** válasza:

nem először olvasom már ezt és még mindig nehezen akarom elhinni. Félre ne érts, nem kötekedni akarok, csak olyan hihetetlen, h ez a tendencia és ezek nem kivételesen gyökerek.

egyébként meg nem értelek. Az ilyen nőktől/pasiktól nem jobb ha meg van mentve az ember?

Én úgy voltam vele anno, h inkább írjon rám 20 gyökérpálca, akit egy szavas válasszal el lehet intézni, de ha huszonegyedjére jön egy normálisnak tűnő jelentkező: akkor az már jó.

2014. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve hülyeség társkeresőkön nagy igényeket állítani.

A 25 körüli, saját lakással, autóval, sportos testtel és széles baráti körrel rendelkező jóképű pasik nem társkeresőkön fogják magukat hirdetni tehát abszolút irracionálisak az ilyen jellegű elvárások...

A férfiak pedig valószínű azért kérnek egyből meztelen képet mert az életben nem tudnak maguknak nőt találni így neten próbálkoznak de akkor is csak nagyrészt szexet akarnak.

2014. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
énis ezt látom, hogy a 95% nem ir semmit, pedig én NEM akarok olyan képeket két levélváltás után... és olyanok történnek, hogy már be is mutatkoztunk egymásnak, irok tovább, és egyszercsak puff, nincs több válasz... ez mi??
2014. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Költőnő:


"Az ilyen nőktől/pasiktól nem jobb ha meg van mentve az ember?"


IGEN - de mi van álláskeresés ügyben? Nem ugyanez? 10-ből 1 válaszol?? És akkor most ne nyugtatgassuk magunkat ezzel, hogy "jobb ilyenektől menekülni" - de hát ha egyszerűen a nők 99% ilyen????

2014. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Manapság ez a trendi a lányoknál, hogy mindenki gazdag, jóképű, kigyúrt pasit akar magának. Megtehetik, hogy válogatnak a társkeresőkön, hisz naponta 20-30 pasi ír nekik, kedvükre csemegézhetnek belőlük. Persze egy idő után már unalmas, amikor rengeteg levél jön, ezért a nagy részére nem is válaszolnak, mert minek, már biztosan van 1-2 pali, akivel elkezdtek ismerkedni. A társkereső csajok nagy része ezt csinálja, ebből fakad az, h a rengeteg pasi, aki nem kap választ, természetesen elkezdi gyűlölni a társkereső oldalakat, és az ottani lányokat.


Én is társat keresek pár hónapja. Nem vagyok 10/10-es pasi, de rosszul sem nézek ki. Intelligensnek is mondanak, és mindig is a belső tulajdonságaimért szerettek. De hiába írtam eddig 100 lánynak a hónapok alatt, kb 4 válaszolt. És ezzel nem vagyok egyedül ugyebár.

Érdekes mód, élőben az első lány aki megtetszett, és leszólítottam, igent mondott, és még jobban is nézett ki, mint a társkeresők legjava, pedig nála gondoltam azt, h soha nem kellenék egy ilyen lánynak. Sajna azóta közbejött 1-2 dolog, amiért nem jöttünk össze, de példának ez pont jó.

2014. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!