Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még nem volt soha barátom ? Velem van gond?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban mindenkinek volt már barátja. Sokszor szóba kerül és én mindig rosszul érzem magam mikor erről beszélgetünk.

2021. ápr. 9. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Sosem szégyen ha valaki később kezdi el van 1 nagy erényed ne add könnyen ha lesz is rá alkalmad légy okos, jönni fog ne várd nagyon és esze veszettül.

20L

2021. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és nekem sem volt. De én nem vagyok ezzel egyedül a társaságban, úgyhogy nem lehet annyira gáz. 🤷‍♀️
2021. ápr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Lehet veled, lehet nem nem tudni.

Igazából, ha nem beszélsz nagyon senkivel és nincs szociális médiád akkor lehet ezen okok összessége. Viszont ha átlagos vagy attól már egy kicsit jobb csaj vagy, akkor azért 1-2 srác facebookon is biztos bepróbálkozik(főleg ha legalább profilkép van), tehát a lehetőségnek így meg kell/kellett lennie, csak mondjuk nem jöttek be vagy nem volt megfelelő a felhozatal.

Ha pedig van facebookod képekkel, nem vagy magányos farkas és mégsem próbálkozik senki akkor ott vagy a kinézettel van valami, vagy a viselkedéssel.

2021. ápr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudjuk megállapítani, szerinted miért nem volt? Akartál? Próbálkozol más férfiaknál? Mivel töltöd szabadidőd?


Ne azért akarj kapcsolatot, mert másnak van, hanem mert te vágysz rá, találtál hozzá megfelelő partnert.

2021. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 évesen lett először barátom. Nem maradtál le semmiről és semmi baj nincs veled.
2021. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
19 voltam, amikor először (és utoljára) volt barátom. Nem olyan nagy szám, hidd el. Igazából egészen addig fog érdekelni, amíg nem lesz egy barátod, és rá nem ébredsz, hogy jobb egyedül.
2021. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évest keresel?
2021. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!