Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy olyan fiú vagyok akit sokáig nem érdekeltek a lányok és nem is ismerkedtem velük sokáig! Meg volt a kis életem és megvoltam vele elégedve. Volt egy lány akinek nagyon bejöttem, kuldte a szerelmes leveleket csak hát nem érdekeltek akkor még a lányok. (Mielőtt jönnének az okos hozzászólások: 100% hetero vagyok)

Ez volt kb 14 éves koromig. Később viszont ez megváltozott és kezdtek érdekelni a lányok. Sajnos nem sikerült egy két ismerkedés és végül úgy voltam vele, hogy jó nem érdekel majd lesz valami.

Kb 19 éves koromban beszélgettem 7 hónapig egy lánnyal és végül találkoztunk. Lett második randi és csókolóztunk is. Vele 2 hónapig voltam együtt. A lány szakított velem és nem hagytam annyiba. Tudni akartam, hogy miért, de csak annyit mondott , hogy talán gyors volt.

Ez volt kb 5 éve. Most ott tartok, hogy ismerkedek lányokkal facen. Próbálom elhívni beszélgetni személyesen, de nem akar egyik se találkozni.

Az egyik azt írta a talira, hogy meggondolja... Ez azért érdekes, mert ő keresett engem egy társkeresőn és azóta beszélgetünk facen.

Lehet rosszul beszélgetek a nőkkel?

Általános dolgokról szoktam beszélgetni, hogy miket csináltam ma vagy van hogy bedobok vicces képet is.

Érdeklődök a lányról, hogy miket szeret és ha már tudom, akkor próbálok olyan témákat választani.

Intim dolgokat nem hozok fel a beszélgetésben, mert még első randi se volt meg.

Én nagyon szeretnék már egy társat magam mellé akivel boldog lehetek. Van jogsim, sajat autom (mondjuk en ezt nem szoktam felhozni a beszélgetésekben és képet sem rakok fel róla pedig nincs mit szégyelnem)

Van munkahelyem és nem élek rosszul.

Mi lehet a gond? :(


25/F


2021. máj. 24. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl görcsös vagy, ha beszélgetni kell velük, nem? Engedd el magad és légy önmagad, légy kíváncsi rájuk, kérdezd őket a napjukról stb. Persze csak akkor,ha ők is érdeklődőek az irányodba. Ne szomorkodj, veled egyidős vagyok csak csaj és nekem sem volt egyszerű ez az ismerkedés.. manapság nem az, légy kitartó, majd jön az a lány, aki neked való, csak türelmesen! Sok sikert!:)
2021. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudom....
2021. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talan ahhoz szimpatikus vagy, hogy aki pont nem akar toled semmit, ne kuldjon el.
2021. máj. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem is értem. Az egyik lánynál direkt elmondtam az elején, hogy ismerkedni szeretnék vele, nem barátkozni és ő is vevő volt erre. Ha nem jövök be neki, akkor gondolom minimum annyit írhatna, hogy bocsi, de nem vagy az esetem??? Miért kell felesleges köröket futni? Személyesen még nem is látott csak képeken.
2021. máj. 25. 04:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek mondhatod, legtöbben játszmáznak a semmire....majd megtanulod, nem egyszerű a másik feled megtalálni, akár évekbe is telhet.
2021. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azert nem erted, mert te ferfi vagy, pragmatikus gondolkodassal, o pedig no, aki erzelmek/erzesek alapjan hoz donteseket.

Te ranezel a nore: fu, csini, ismerjuk meg! Elhivod, fu tok jot dumaltam vele, akkor szeretnek vele osszejonni, ennyi.

A no meg ossze-vissza ragja a temat, baratnokkel konzultal, kozben meg ketten rairtak akkor elobb meg akarja varni, hogy a legjobban kinezovel vajon osszejon-e a dolog, addig talonban akar tartani.


Tanacsom: ha ugy igazan bejossz egy nonek, akkor az egesz ismerkedes konnyu lesz! Akar talalkozni, akar beszelgetni, akar veled kedves lenni.


Ha himezes-hamozas megy, meg "nekem ez tul gyors", meg talalkozasra homalyos, alternativa nelkuli kifogasokat keres "persze majd talalkozhatunk" es tarsai, akkor meg kell koszonni az erdeklodest es tovabblepni. Nem gonoszsagbol, csak ha valaki igy viselkedik veled, annak te egy szamar vagy a lo helyett.

2021. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os: Köszönöm szépen, hogy írtál. Elgondolkodtató volt a mondanivalód. Más szemmel fogom nézni mostantól ezt az egészet.

:)

2021. máj. 25. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!