Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha olyan lánnyal ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan lánnyal ismerkedem aki molett (és valamiért mások szerint ronda még nők is mondanak rá ilyet elvileg,de barátaim,ismerőseim közül mindenki,azt mondják nem csak a molettsége a gond) mondjam neki hogy mennyire tetszik,szexi vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

nekem nagyon tetszik szóval nem értem mi van a többiekkel nem veszek össze velük mert nekik ez a véleményük mindenkinek lehet és nem a szemébe mondják az az őt nem bántják meg.

Szóval nem tudom hogy túl nyomulós-e 1 randi után ezzel kezdeni nem akarom hogy azt higgye hogy szexet akarok vagy hogy nem gondolom komolyan.

Talán ki kellene mutatnom inkább mondjuk virággal csokival más nem igen jut eszembe. Esetleg meg is mondanám és vennék is neki virágot csokit erről eszembe jut még egy kérdés ilyenkor elég 1-2 szál rózsa vagy több kellene? Gondolom le esett hogy pár 1-2 randin voltam még csak de ott nem igazán gondoltam virágra stb.


2021. ápr. 8. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

A csoki jó ötlet. A virág akkor jó, ha nem kinti a program, különben, bár nagyon szép gesztus, de hurcibálhatja magával egész nap.

Azt, hogy szexi inkább hagynám későbbre, de azt elmondhatod neki, lehetőleg élőben, hogy szépnek tartod. Bár szerintem nem kell ennyire direkt módon, hacsak nem jön ki úgy a lépés, hogy pont témába vág. Én jobb szeretem, ha természetesen bókol valaki. Tehát nem a semmiből jön, hogy szép vagyok, hanem adott dolgot dicsér meg rajtam, amit abban a pillanatban tényleg szépnek talál.

2021. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod
2021. ápr. 8. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen dicsérd, hogy csinos, ha van konkrétum ami nem túl intim rész, pl haj, ruha, arc azokat kiemelheted. Olyat szerintem ne mondj az elején, hogy szexi és mennyire tetszik. Virag akkor jó, ha lakására mész és van hova letenni, csoki helyett inkább meghívnám ebédelni/vacsorázni, sokkal jobb együtt tölteni az időt.
2021. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ étterem az szerintem túl borsos lenne viszont pizzázóba szívesen meghívnám szerintem ez sem bunkósság.


(bár ki tudja mi lesz belőle mostanság alig ír vissza facen)

2021. ápr. 9. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta?
2021. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem jött össze gondolom nem jöttem be neki
2021. szept. 18. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!