Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kapcsolatot javasoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatot javasoltok egy oylan nőnek, aki havonta csak két hétvégét tud férfitársaságra fordítani?

Figyelt kérdés
Mert elvált és még nem akar magához költöztetni egy férfit a kisgyerekei mellé, de szexkapcsolatba nem ér rá, mert minden estéje foglalt a kicsikkel, nappal meg ugye a férfiak is dolgoznak és csak kéthetente viszik el a kicsiket láthatásra, szóval ennyi ideje van. viszont fél a nemi betegségektől, ezért csókolózás, óvszer nélküli szex vagy orál szóba sem jöhet, de azt sem várhatja el hogy a pasi csak rá várjon és addig ne szexeljen senkivel. férfiak ti csók nélküli óvszeres orál és óvszeres szexbe belemennétek alkalmiba egy iylen nővel?

#rtueu
2021. máj. 18. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt neki kell tudni milyen kapcsolatot akar, nem neked!


Mert a kérdés alapján nem te vagy az a nő.

2021. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
kinek mondod?
2021. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy van egyszerűbb módja is ha fél a nemi betegségektől. A partnerrel elmegy egy szűrővizsgálatra, és akkor a partner is tudja hogy minden oké és ő is. Szerintem ez az a tipikus kérdés, amikor a nő visszautasított, és így próbálod kidühöngeni magad, hogy ilyenket írsz valakiről.
2021. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
* ilyeneket
2021. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
értem én, hogy szexkapcsolat, meg legyen előtte teszt, de egy szexkapcsolathoz is legalább heti 1-2 találkozó kell. azt mondani, hogy havi 1-2szer tudok csak szexelni és ugye te nem fogsz mással szexelni, nem elvárható. Persze egy heti 1-2 alkalmas szexkapcsolatos is megcsalhat, de azért a havi 1-2 alkalmas egészen biztos, hogy folyamatosan ismerkedik. Nekem megvan az indokom, hogy miért ülök otthon minden este, meg hogy viszem a két gyereket, háztartást, munkát, de azért kevés az a férfi aki így van. Még egy házas férfi főnökkel is megbízhatóbb dugni, mert akkor nagyjából sejthető, hogy otthon csak az asszony van neki és a többit meg megkapja tőlem.
2021. máj. 18. 14:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az embered ez esetben. Gond letudva így. Nem?
2021. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Üdv a gyerekes & elvált társkeresés poklában. Ilyen és ehhez hasonló szitukkal találtam szemben magam a legutóbbi 4 évben, amióta én is ebben a cipőben járok. Bár ez a csókmentesség mondjuk még nekem is új, de a többi stimmel. Mondjuk olyan nővel is randiztam, aki havi egy talit akart, és amikor rákérdeztem, hogy ő most konkréten alkalmira gondol, akkor azt mondta, nem, neki ez a komoly. Havi 1:))
2021. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!