Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja? :D

Figyelt kérdés
ha van kedved írd le a szorid.:D /kor,nem/ ;Đ
2010. aug. 23. 20:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
13 évesen egy buszmegállóban... a srác majdnem leamputálta a nyelvem.
2010. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem szerettem a fiút, 15 voltam, előtte msn-en beszéltünk a csókról és közölte hogy innentől kezdve csókkal köszönjünk. mondtam hogy ezt majd meglátjuk. másnap össze futottunk vonatállomáson és a nyelve már a gigámnál járt. sokáig tartott, a nyála csorgott a szám sarkán, a nyelve mintha maradék kaja után kutatna. félúton jutott eszembe hogy be kéne csukni a szemem, és nem kéne a menetrendet jelző táblát olyan merevem bámulnom. a csók közben azon agyaltam, vajon mi lesz ma este a tv-ben? 3 napig bírtam a fiúval, csak azért áldoztam rá annyi időt, mert barátnőim mondták, hogy ha tetszik jöjjek össze vele és majd kialakulnak a komoly érzelmek.

hát nálam nem:D azóta rájöttem, nekem csak első látásra szerelem létezik, és soha többet nem megyek bele kapcsolatba szerelem nélkül.

azóta pár sráccal smároltam kíváncsiságból, semmit sem éreztem, remélem ha majd egyszer lesz alkalmam a szerelmemmel csókolózni, az egy gyönyörű élmény lesz.

L/16

2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem vicces volt, de azért jó :D
2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: ez vicces,jót nevettem rajta..:D drukkolok,hogy összejöjjön a szerelmes csókod:D
2010. aug. 23. 20:56
 15/17 anonim ***** válasza:

azthiszem 13 éves voltam...és az utcán a barátom haverja végignézte...vicces volt mert mindketten remegtünk annyira izgultunk xD

17,L

2010. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sz@r volt. Az első "barátommal" történt még 15 évesen. Mivel nem vállalt fel alapból egy olyan helyen voltunk ahol nem nagyon járkálnak és megcsókolt. Olyan volt mint egy centrifuga... :S
2010. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

14 éves voltam. nem szerettem a srácot :S

náluk voltunk és ott "szenvedett". mondta h nem mer megcsókolni pedig már csókolózott mással

aztán erőt vett magán. megcsókolt

de rossz volt. nagyon nyálas volt.. ááá :S

mondtam is bnőmnek h nem ilyennek képzeltem.

de mikor egy másik sráccal is csókolóztam hát vele nagyon jó volt. érzéki ;) akk már tudtam h mi a jó benne :)

2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!