Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen volt élete első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt élete első csókja?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok és a minap volt az első csókom(kicsit gáz, de nincs mit tenni).Én azt vártam hogy valami fergeteges élmény lesz és az igazat megvallva ott helybe kicsit csalódtam.De érdekes módon mikor eltelt egy pár óra valahogy rájöttem hogy jó volt és hogy megint akarom.Szerintetek ez miért van?Miközben csináltam annyira nem varázsolt el...
2010. aug. 19. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa volt. Nedves, és elég hirtelen, szóval tágra nyílt szemekkel csináltam végig :D De szerencsére hamar belejöttünk a dologba...
2010. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mintgey kib*szott csupaszcsiga.. fujj
2010. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első pár alkalomra nekem is furcsa , és olyan "izé" volt , de idővel belejöttem , és már lételemem .

Egyébként meg bnőm mondta , hogy őt osztrigára emlékeztette :)

2010. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Isteni. ;) Mivel azzal a fiúval történt akire évek óta vártam, és alig tudtam elhinni, hogy megtörtént, hát nagyon is az a gyomorba-pillangók érzés volt (neki is :)). :D

Amúgy hogy miért van, nem tudom...

2010. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég hirtelen volt. A srác egy puszit kért, de több lett belőle. Nagyon jó volt, utána több órán keresztül együtt voltunk, viszont másnap egy falat nem ment le a torkomon, olyan rosszul voltam a cigis szájától :S Pedig nem egyszer mostam fogat... :S
2010. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem volt a legjobb, az is biztos :D

17L

2010. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is úgy volt, hogy a pasi puszit kért s több lett belőle:D, utána órákon át csak smároltunk:D Érdekes volt , de hamar belejöttem:P
2010. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kazama ***** válasza:

Jaaaaaaaaj nagyon finom, tele érzelemmel és jó hosszú...

De jó is volt istenem :D Hiányzik... Mondjuk elég sokat vártunk egymásra, így az biztos rájátszott...


Kiegészítés: nem csak nekem volt teljesen rendben a dolog. :D


23F

2010. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!