Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja? :D

Figyelt kérdés
ha van kedved írd le a szorid.:D /kor,nem/ ;Đ
2010. aug. 23. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Helyszín: benzinkút, autó. Pasas, én, nuku szerelem. /kor, nem/
2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
suli wc-ben volt 6.-ban, bezárkóztunk az egyik fülkébe aztán a atarító ránk akart nyitni..aztán híták a szerelőt mert "elromlott az ajtó"
2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerelmes...:):):)

sok puszi előzte meg... :)

lágy, finom, gyengéd, majd egyre "vadabb"...

2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13 eves voltam. A sracot ismertem masfel eve es nyaron osszejottunk,kozvetlen suli befejezes utan. Elmentunk elso randinkra. Buszmeg.ben talalkoztunk, akkor csak oleles volt s ahogy mentunk kicsit, megallt es lesmarolt. Eleg furcsa volt, mivel elso smarom volt, nem csokom. En nem nyitottam annyira ki a szam, mint o, ezert kellemetlen volt mikor azxt mondta hogy nyissam mar jobban ki. :)) 14/L
2010. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

volt pasim lesmárolt a HÉV-en, én meg pislogtam mint hal a szatyorban. Ja, és nem szerettem a srácot... milyen volt? mint egy lánctalpas hátmasszírozása...

L/17

2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szar. 15évesen, kicsit ittasan(pedig évente vagy egyszer iszok.xD) és nem jártam a pasival. Mai napig bánom. 18/L
2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

JÓJÓ

Be voltam szívva a pipától, bár ma szakítottunk, de nem bántam meg

2010. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Érdekes.13éves voltam és amikor abbahagytuk azon gondolkoztam hogy mi a jó ebben azóta már tudom.:)Nem voltam szerelmes az illetőbe.

17/L

2010. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi hogy leírtátok.:D
2010. aug. 23. 20:27
 10/17 anonim ***** válasza:

14 éves voltam a mostani párommal volt :)

Kísért haza az esti randiról, hazafele fogta a kezem, már akkor sejtettem h összefog jönni a csók, elkisért a kapuig, úgy dobogott a szivem hogy szinte fájt már :D

Aztán megcsókolt, mennie kellett sajnos utána a vonathoz :(

2010. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!