Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gyengébb pillanataimban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyengébb pillanataimban, vagy rossz élmények után eszembejut az exem, akkor még hanyagolnom kellene az ismerkedést?

Figyelt kérdés

A héten volt egy rossz randim. Mármint nem volt katasztrofális, de a partnerem csak magáról beszélt szinte, meg az hogy az exei mennyire kihasználták, megcsalták, stb. Nem végig ez volt a téma, de alog jutottam szóhoz.

Hazaértem és egyből az exem jutott eszembe, hogy vajon ő hogy lehet..

Beszélgetek most másokkal is, lesz még randim is, de 3-ból 1 kivételével mindben van valami, ami picit zavar.. Bár még nem is találkoztunk, nem akarom leirni őket, de néha annyira elmegy a kedvem az egésztől. És ilyenkor is ő jut eszembe.

Ez csak azért lehet, mert vele már tudom, milyen volt kapcsolatban lenni? Ezért hiányozhat az, amit megszoktam?

Néha elbizonytalanodom, mert egyébként jól megtalaltam velük a közös hangot, mosolyt is csalnak az arcomra és szívesen is találkoznék velük, de néha meg mondanak olyat, amitől az eletkedvem elmegy és egyáltalán nincs kedvem ehhez az ismerkedősdihez. Ez normális? Az exemtől már nem szeretnék semmit, megromlott a kapcsolat elég csúnyán a végére, úgyhogy minden kapcsolatot megszakítottam vele.

Nem akarok örökre burokban élni, de néha a hátam közepére nem kell az ismerkedés, közben meg vagynék is már valakire.

Ez normális érzés? Nem voltam még ilyenben, csak 1 párom volt eddig.


2021. máj. 1. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évig voltatok együtt az exeddel?
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy bizonyos mértékig normális. Elvégre ő az egyetlen komolyabb tapasztalatod eddig. A randizás nem könnyű műfaj, egyes embereket látva olyan reménytelennek tűnik a helyzet, hogy inkább visszavágynánk a régi kapcsolatba. De az már nem működne és általában nem is a személy hiányzik, csak a biztonság.
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

7 évig voltunk együtt és elég mérgező lett a végére.

Úgyhogy abban biztos vagyok, hogy vele már nem szeretnék lenni, mert nem voltam mellette már boldog. Csak sokáig nem ismertem ezt be magamnak sem.

Nem rég jutottam el odáig, hogy tudok másokkal is szimpatizálni, érdekelnek, szeretném őket megismerni. Aztán jön vagy egy szokatlan rossz tulajdonság, amit nem biztos, hogy tudnék tolerálni, vagy ami rosszabb, egy rossz hasonlóság az exemmel.

2021. máj. 1. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Normális.

Ilyen randi után, nekem is elment volna a kedvem. De szerintem- ahogy írtad is- már nem akarsz tőle semmit, nyugodtan ismerkedj.

Persze ne kényszerből, ha jelenleg kevésbé van hozzá kedved, fejleszd önmagad, tarts “énnqpokat”, és majd alakul.

2021. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ami a negatívumom, hogy nagyon nehezen tudok nemet mondani. Így akivel már megbeszéltem a találkozót, de közben a cseteles közben valami engem elriaszt.. És nem merem megmondani, hogy mégsincs kedvem, mert ez meg az nem szimpatikus. Meg valahol az esélyt is meg akarom nyilván adni, hogy személyesen milyen az illető. De így meg csak gyűjtöm a rossz tapasztalatokat, azt érzem.
2021. máj. 1. 11:59
 6/13 anonim ***** válasza:
És mikor szakítottatok? Lehet nem hagysz magadnak elég időt, először rakd le a múltat és utána ismerkedj.
2021. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Nekem halálomig eszembe fognak jutni az egykori szerelmeim, közben én poliamór vagyok, már akkor is készen állok egy másik kapcsolat(ok)ra, amíg még tart a jelenlegi(k).
2021. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tavaly ősszel szakítottunk. Egy ideig egyáltalán nem vágytam senkire. Mostmár viszont jó lenne valaki, testi és lelki szinten is. 😅
2021. máj. 1. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem ismerkedek társkeresőn. Tök fölösleges olyan emberekkel találkozgatni, akikbe nem szerelmes az ember. A szerelem akkor az igazi, ha úgy alakul ki, hogy nem olyan célból ismerted meg a másikat, csak az élet összesodort titeket munkahelyen, tanfolyamon, iskolában, közös hobbi stb...Megszereted, amikor az első randira sor kerül, már nem idegen, már szereted és nem idegesítenek a hülyeségei, mert szereted. Ez a görcsösen próbálom megszeretni, mert kiválasztottam egy fotó és 5 sor alapján, ez nevetséges és természetellenes. Igaz, hogy 5-10 évente egyszer találkozik az ember olyannal, akivel spontám felfigyelnek egymásra, de ezerszer többet ér arra várni, mint erre az izzadtságszagú szerelmesakaroklenni típusú ismerkedésre.
2021. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-el egyetértek. Jellemző a társkeresőn ismerkedésre, hogy az emberek nem is akarják megismerni egymást, csak pipálgatják a listájukat. Annyira lelketlen az egész. Élőben teljesen más, amikor csak simán beszélgettek, nem pedig számításból méregetitek egymást.
2021. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!