Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak erősebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak erősebb vagy gyengébb smink első randin?

Figyelt kérdés

Egész gyakran viselek piros rúzst a hétköznapokban is, viszont azon gondolkodom hogy első randira jó ötlet-e azt tenni? Én jól érzem magam benne, nem azért csinálnám hogy huh most majd ezzel nagyon lenyűgözöm a pasit egyszerűen magaménak érzem jobban pl mint egy szemhangsúlyos sminket.

Párszor volt hogy megemlítette férfi hogy szebb vagyok rúzs nélkül.

Ti mit gondoltok erről/ mi tetszik jobban?



2021. jan. 15. 01:52
1 2
 1/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Ha magamból indulok ki, randin azt szeretem látni, amit alapból használsz. Smink is, rúzs is. De ha vannak kétségeid, mi lenne, ha valami halványabb rúzst használnál? :))) Azzal szerintem nem tudsz mellélőni.
2021. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából a képeken amit látott rólam 5/4-en kb van rajtam. Szóval tudja hogy gyakran hordok.

Egy halványabb árnyalat tényleg lehet hogy jobb. Egy vörös rúzs (ha szépen van megcsinálva) inkább egy olyan alkalomra jó ahol valószínű lesz szex is,nem?

Lehet hogy rosszul gondolom:)

2021. jan. 15. 02:11
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem rosszul, csak az összefüggést nehéz látni. Nem tudtam nőként sem, hogy csak dugás előtt lehet vörös rúzst hordani, ráadásul szépen megcsináltat.
2021. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy csak szex előtt lehet hordani?
2021. jan. 15. 02:15
 5/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%

A piros az rikító, hangsúlyos. Más kontextusba helyezi a dolgot, hogy már látott úgy képeken. Ha az "amit látsz azt kapod"-elvét követed, akkor szerintem nyugodtan használd a pirosat. Ha soknak érzed, akkor nyugodtan inkább használj halványabbat. Gyanítom, mindkettővel tetszel majd neki. :)) )


Sok sikert a randihoz! :)))

2021. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:))
2021. jan. 15. 02:26
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Vagy, kérdezd meg a randi partneredtől, ne pedig random idegen pasik ízlése alapján akard csinálni. 😐
2021. jan. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa lenne így rákérdezni nála, ezért tettem fel itt a kérdést :)
2021. jan. 15. 02:40
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Ugy menjel,ah hetkoznap hordod a sminked,ruhad. Ez vagy te es te tetszettel meg neki.

Szoval menjen a voros ruzs.

2021. jan. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Mindig kevés, 16 kiló sminkben én is tudok jól kinézni. Mellesleg nem szeretem ha a nő 12 órát készül mire le tud menni a boltba.
2021. jan. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!