Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak erősebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak erősebb vagy gyengébb smink első randin?

Figyelt kérdés

Egész gyakran viselek piros rúzst a hétköznapokban is, viszont azon gondolkodom hogy első randira jó ötlet-e azt tenni? Én jól érzem magam benne, nem azért csinálnám hogy huh most majd ezzel nagyon lenyűgözöm a pasit egyszerűen magaménak érzem jobban pl mint egy szemhangsúlyos sminket.

Párszor volt hogy megemlítette férfi hogy szebb vagyok rúzs nélkül.

Ti mit gondoltok erről/ mi tetszik jobban?



2021. jan. 15. 01:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Önmagadat adjad, mindenben. Akkor derül ki, valóban összeilletek-e.
2021. jan. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy írjak: úgy menj, ahogy egyébként is öltözködsz, sminkelsz. Az épp olyan "átverés", ha elmész randira nulla vagy natúr sminkben, mikor amúgy minden nap sminkelsz, mintha elmegy valaki full sminkben úgy, hogy csak alkalmakra használja.

Mert utána esetleg a pasi megkérdezi, hogy miért van rajtad állandóan rikító rúzs, ha ő így ismert meg, hogy csak szolidan sminkelsz...

2021. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a minél kevesebb smink tetszik egy nőn.
2021. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%
Milyen az arcod smink nélkül? Azért manapság nulla sminkben nem sok lányt látni. Sztem olyat tegyél fel, amiben kényelmesen érzed magad.Ha erőset választasz és azzal szökött meg, miért ne lehetnék abban randira. Csókolózni mondjuk sztem nem jó kirúzsozva.
2021. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!