Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már erősebb nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már erősebb nővel, vagy gyengébb pasival?

Figyelt kérdés
Volt ennek hatása a kapcsolatra, vagy nincs jelentősége?
2018. jún. 16. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Erősebb nővel nem(haha, heteto nő vagyok), gyengébb pasival sem, egyébként nemis nagyon találnék ilyet, mert a 157cm/46kg kombómnál azért nehéz lenne kisebb pasit találni, de nemis akarnék :D
2018. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, hogy te valószínűleg fizikai erősségre gondolsz, de ilyen még nem volt pedig nem vagyok valami erős. Olyan viszont már sok volt, hogy a másik fél sokkal erősebb volt lelkileg mint én.


F

2018. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
50 kilo vagypk, szoval nem. 😊
2018. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 96 kiló f vagyok, végülis volt 120 kilós hölgy ismerősöm, jófej csaj volt, de inkább nem. :)
2018. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erősebbet hogy érted? Testalkatra, vagy mondjuk verekedési képességre?
2018. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkoriban nagyon vékony voltam 50 kg és az akkori baratnőm magasabb és erősebb volt.

Semmilyen jelentősége sem volt, ugyanolyan volt, mint amikor visszaerősödtem utána és megint én lettem az erősebb.

Annyi, hogy amikor egyszer elestem, akkor félkézzel elkapott és felemelt meg az ölében cipelt. :D

2018. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a határozottságra, magabiztosságra gondolt.
2018. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem, de szívesen kipróbálnám, hogyan tesz helyre egy erős nő:).
2018. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
többször is volt olyan párom aki magasságra akkora volt mint én és vékonyabb. pedig azt elég nehéz, 168cm/53kg vagyok de ezeknek mégis sikerült 😂 először úgy voltam vele hogy jó oké elfogadom de mondanom se kell egy idő után borzasztóan zavaró lett és nem is tartottak sokáig azok a kapcsolatok. szerintem a férfi az legyen a férfi egy kapcsolatban a nő meg nő, külsőre is. tiszta gáz mikor egy jó erős vagy husisabb, magasabb nő egy gilisztás auschwitzi menekülttel flangál. ilyenkor mindig csak azon röhögünk hogy ma vajon ebben a kapcsolatban ki bsz kit?
2018. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!