Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha hajlandó miattam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlandó miattam jóval gyengébb cigit szívni, az mennyire számít jelentős dolognak?

Figyelt kérdés
Nem én kértem rá, egyszerűen csak tudja, hogy én nem dohányzom és nem szeretem rajta azt az erős dohány aromát. Alig egy hete ismerjük egymást.
2015. okt. 25. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Mert így nem érzed a cigiszagot? :) Azt érezni, akármilyen erősségű a dohány.


Mennyire jelentős? Biztos miattad van? Ismerek sok olyan dohányost, aki bármit elszív, nem ragaszkodnak egyféléhez, így hát számukra ez nem "áldozat" lenne, mert mindegy.


És még valami. Ne emlegesd sűrűn ezt a dolgot, mert nyúlcipőt vesz. Dohányos vagyok, nem bunkó módon. Nem fújom más arcába, nem szórom el a csikket, üres dobozt, tekintettel vagyok teljes mértékben nemdohányzó társaimra.


De aki szeret, így szeressen, ne akarjon téríteni, mert felnőtt nőként nem csak szükségtelen, de bosszantó is.

2015. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla, sosem említettem neki h szokjon le vagy át vmire, csak egyszer került szóba mellékesen.

Elfogadnám erős dohány szaggal is.

2015. okt. 25. 01:04
 3/11 A kérdező kommentje:
* mármint azt került szóba mellékesen h az erős aromájáért nem vagyok oda, főleg a hajamon.
2015. okt. 25. 01:05
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Semennyit. Olyan, mintha az addig megszokott Marlboro helyett venne egy Marlboro light-ot, mert mást nem kapott az árusnál.


Jelentős dolog akkor lesz, ha leteszi a cigit miattad. Addig ez nonszesz. A cigi az cigi.

2015. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. okt. 25. 01:13
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

#1 nem kell más arcába fújnod ahhoz hogy zavarjon. Most a dohányosok nyugodtan lepontozhatnak és verhetik rá a takaró alatt hogy hű de kitoltak velem, de az a helyzet hogy amíg nem egy hermetikusan elzárt szobában, vagy egyedül egy sötét sikátorban bagóztok, addig a füstötök zavarni fog más embereket.


Kérdező,ha gyengébb cigit szív, majd max többet szív! Kell a nikotin!:)

2015. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként érdekes, - én sem dohányoztam - amikor cigizett valaki mellettem, mindig ugyanazt a büdös füstszagot éreztem. A gyengébb cigi az talán neki jobb - egy fokkal, de aki mellette van, annak ugyanolyan mintha a legerősebbet szívná.
2015. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, elnézést a világ összes dohányosa nevében, de a világ peremére nem mehetünk ki rágyújtani ;)


A privátra meg: Szíved joga így érezni :)

2015. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit keres ez a kérdés a FELNŐTT párkapcsolatok témában?

Vagy tényleg van olyan nő,aki ennyire buta???

2015. okt. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ebből házasság és gyerek lesz, én csak arra vagyok tekintettel akiben meglátom a jövőbeli menyemet (persze eddig egyszer se lett ilyenből semmi, mert ált nem kölcsönös haha-de amúgy tényleg!)
2015. okt. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!