Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondtam a nőnek akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a nőnek akivel ismerkedem, hogy szeretethiányos vagyok. Azóta alig keres?! Most ezzel gyengébbnek tűnök?

Figyelt kérdés
Nem gondolná rólam senki elsőre, lehet csalódás volt számára hogy megnyíltam ezzel kapcsolatban?
2017. aug. 21. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyengének tűnsz, de még csak ismerkedsz vele, és már elvárod, hogy minden szeretetet, amit nem adtál meg magadnak, ő adjon meg neked.
2017. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó..csupán beszélgettünk, és mindkettőnk múltja szóba került, kezdve onnan hogy szüleimet elvesztettem kiskoromban és stb.
2017. aug. 21. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem ilyen pasit keres, ennyi az egész.
2017. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel a szóval engem is elüldöznél jó messzire. Ilyen volt a volt párom is, imádtam, de kiszívta minden energiámat és még egyszer nem kezdenék olyannal aki ilyen. A sajnálat nem elég egy kapcsolathoz.
2017. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Hamarabb szeretett volna meg, ha azt mondod, hogy rákos vagy, vagy embert öltél.

Ezzel az összes lányt el lehet üldözni akkor is, ha egyébként helyes vagy és intelligens.

2017. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Csak normális a csaj.

Én szűz srác létemre sem kezdenék önbizalomhiányos vagy szeretethiányos lánnyal.

2017. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Jajne. Én is menekülnék. Nincs kedvem senkit pátyolgatni, lelkét rendbe rakni.
2017. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondunk ismerkedési fázisban.

Jobban belegondolva utána sem, mert akkor már kapni is kell valamit.

2017. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenki vágyik a szeretetre, egy kapcsolatban főleg. De mivel most ismerkedtek, vélhetőleg a lány még abban sem biztos,hogy ebből kapcsolat lesz. mivel Te ezt már előre kijelentetted, beszéltél erről, ezért tudja,hogy kötődni, ragaszkodni fogsz Hozzá mert vágyakozol az érzésre.


A szeretethiányról fölösleges beszélni, túlzott ragaszkodásra vágyást válthat ki a másik emberből.Egy jól működő kapcsolatban nem szeretethiányos az ember, ha pedig az vagy, nem működik a kapcsolat és fölöslegesen beszélsz erről.

2017. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyengébb, csak ezzel a kijelentéssel annyit követtél el hogy már az elején leszögezted ezzel hogy vágysz a szeretetre amikor még semmi sem dőlt el, és a szeretethiányos emberek 98% a teljesen mindegy hogy fiú,lány nő vagy férfi, lényegtelen azok annyira ragaszkodók hogy egy percre sem tudnád levakarni magadról, és gondolom neked sincs szükséged ilyen emberre.

Nézd én is szeretethiányos voltam még régen, és én is elkövettem ugyan ezt a hibát. Csak a csaj akivel ismerkedtem ő egy szókimondó jellem aki kerek perec elmondta nekem hogy nem az ismerkedési fázisban kellett volna ezt elmondanom, és alapból soha sem, csak ha ő jött volna rá a kapcsolatunk alatt ha odáig eljutottunk volna akkor másképp állt volna hozzám, de akkor is meghúzott volna egy határvonalat, és ugyan azt mondta el mint én előbb. Én ezen elgondolkodtam főleg akkor amikor kifogtam egy szeretethiányos lányt akivel nem volt nehéz összejönni, de őszintén annyira a fejemre nőtt hogy már az probléma volt ha túl sokat ülök a wc-n....

Most ezek után elgondolkodtam a dolgon, és rájöttem hogy nem szabad a szeretethiányt említeni, persze egy határ van ameddig el lehet menni, igaz rossz érzés, de tudom jól hogy milyen hátul ütői vannak. Mellesleg én nekem akkor múlt el amikor összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, ő sokára tudta meg, de addigra csillapodott bennem mert sok szeretetet adtunk egymásnak és nekem teljesítési vágyam is volt amit szintén tudtam kezelni és ez így jó, mert amikor úgy van akkor szerelmeskedünk, szeretjük egymást, csöpögés stb... de mégis tudunk normálisan együtt lenni és nem akaszkodunk rá a másikra, hagyjuk egymást levegőhöz jutni és nem zargatjuk a másikat ha éppen sz...rik...

2017. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!