Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretethiányos lány? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos lány? Nem fogadja el, ha szépet mondok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, eléggé "kislány" a korához képest, és sok negativ tapasztalata van. Jár pl. aerobikozni, mondom na, még ennél is jobb nő leszel - BAHH a reakció. "Majd egyszer". Nem hiszi el magáról, hogy jobb, mint az átlag. Egyszer még elejtett olyat is, hogy ha kimenne külföldre, kinek is hiányozna.

De félek, még nem fogadna el, mert úgy érzem. Mit csináljak?


2014. márc. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Ha sokat mondod neki akkor hinni fog neked és önbizalmat adsz neki.
2014. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hehehe...így voltam 1 lánnyal én is..vagyis vagyok.

4 hét után kezdett 1 kicsit megtörni, de sajnos mai napig nem hiszi el magáról, hogy szép.


lehet a nőknél ez 1 örökös defekt, mint a férfiaknál az örökös kérdés, jó a 14 centi? kitudok vele elégíteni 1 nőt? stb, stb, stb....:D:D:D


tehát csak mondogasd neki sokszor..előbb utóbb el fogja hinni....vagy nem. :D

2014. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
a végén addig fogod dicsérni, amíg rá nem jön, hogy nálad sokkal jobb pasit is megszerezhet...
2014. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jössz be neki és csak haverként tekint rád. Fogadd el, hogy ő nem szerelmes, és nem szeretne tőled semmit, majd lesz neked is más, és neki is valaki egyszer!
2014. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam pár éve, aztán egy nagyon jó pasi belém szeretett, együtt voltunk 2 évig, feltuningolta az önbizalmamat, majd szakítottam vele miután elmúltak az érzéseim. Teljesen más ember vagyok, sokat köszönhetek neki.

Most viszont ha ilyeneket mondanak, azt nem bóknak veszem, hanem nyálas udvarolásnak, és a falra mások tőle, azért mondom, h "baaahh" és hasonlók... Pedig egyébként én is szeretethiányos vagyok, de nem mindegy, hogy ki mond szépeket... Mert ha számomra jelentéktelen ember teszi ezt, akivel életemben nem találkoztam, csak facen írogat és ráadásul elbeszélgetni sem igazán tudunk, akkor nem fogom nagyon értékelni, hogy ilyeneket írogat. Ha viszont egy számomra fontos ember mond ilyesmit, akkor neki elhiszem és annak nagyon tudok örülni. :)

20/L

2014. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát felszínes és beképzelt lettél. És ugródeszkának használtad őt. Gratulálok! Kihasználtad őt. És olyan hogy jelentéktelen ember nem létezik! Te egy bunkó vagy!
2014. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!